gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Süt Ürünlerini okusam ne gibi bir iş yapabilirim çalışma alanlarımız neler ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Süt Teknolojisi Bölümü Süt Teknolojisi Mezunlarının Çalışma Alanları Nelerdir Süt Teknolojisi Mezunları ne iş yapar Süt Teknolojisi Mezunlarının Çalışma Alanları ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Süt Ürünlerini okusam ne gibi bir iş yapabilirim çalışma alanlarımız neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Ulu önderimiz Atatürk'ün iletişim alanlarında yaptığı çalışmalar nelerdir bunlara örnekler yazmanız mümkün mü teşekkürler.
  2. Temizlik ürünlerinin ne gibi zararları var

Temizlik ürünlerinin ne gibi zararları var

Ev hanımıyız sabahtan akşama temizlik malzemeleri ile sürekli haşır neşiriz. Bunların mutlaka sağlığa zararı vardır ama ne gibi zararlar bunlar ?
  3. bebeğim püre gibi şeyler yemiyor ne yapabilirim

bebeğim püre gibi şeyler yemiyor ne yapabilirim

6.5 aylik kizim var pureli seyler yedirince bogulcak gibi oluyo.kuscak gibi yapiyo.tavuk suyunu cok az sehriye attim rondodan gecrdgm halde birazcik agzina geldi dye kipkirmizi oldu.boyle bi durum yasayan varmi ne zaman gecer? Meyve puresi bile yediremiyorum yha :(
  4. Bir Göz Kalemiyle Neler Yapabilirsiniz?

Bir Göz Kalemiyle Neler Yapabilirsiniz?

göz kalemi, göz kalemi ile neler yapılır, göz kalemiyle yapılan makyaj Sevgili melekler, makyajın en çok kullanılan malzemelerinin başında gelen göz kalemi, bir makyaj çantasının olmazsa olmazlarındandır. Göz kalemi en çok kullanılan malzeme olmasına karşın, bazen kalem işte denilip geçilir. Oysa bir göz kalemiyle belki de bilmediğiniz pek çok makyaj hilesi yapılabilir. Aşağıda vereceğimiz...
  5. Sütüm çok az geliyor ne yapabilirim?

Sütüm çok az geliyor ne yapabilirim?

Anne sütünün bir mucize olduğu gerek bilimsel olarak kanıtlanmış gerekse toplum arasında önemi vurgulanmıştır. Bebek rızkıyla doğar düşüncesini destekleyen ilk şey bebek doğduktan sonra anneden süt gelmesidir. Üstelik bu anne sütü bebek için en değerli besin kaynağıdır. Günümüzde kullandığımız, yediğimiz, içtiğimiz her şeyin bir alternatifi ya da ona eşdeğer bir seçeneği vardır. Fakat...

Sayfayı Paylaş