Swarovski telefon Kılıfları

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

telefon kılıfları telefon kılıfları taşlı taşlı swarovski kılıfı swarovski kılıfı
    Taktım ben bugün bu Swarovski taşlara...

Birbirinden şık ve Swarovski taşlarla işlenmiş el emeği telefon kılıflarım var hanımmmm gel bak belki sende birtanesini beğenirsin:D

[​IMG] [​IMG]

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

bu cok güzel ...
    Paylasim icin tesekkürler.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Canım çok güzeller kendi telefonuma almak için bayağı aradım bulamadım paylaşım için teşekkürler

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Çitosum nerde oturuyosun bilmiyorum ama istanbul kadıköye in çilek sokak bunlardan kaynıyor hemde çok uygun fiyatlara.. Ben dün aldım bitane aklıma geldi paylaşmak istedim bir kaç model..
    Ayrıca tşk ederim.. zevkinize hitap edebildiysem çok güzel..

5. ebru58

ebru58 Aktif Üye

paylaşım için teşekkürler

6. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

[​IMG]konuya ilk girdiğimde ilk gözüme çarpan bu oldu canım:)çok şık ve çok güzel gerçekten böyle bir telefonum olsun mutlaka alırım bu kılıfı:)

ßeLeN bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Belencim aslen evim diyarbakırda yedek evim yozgatta şu anda yozgattayım çarşıya kayseriye indim :Dbulamadım karışık dimi hahahah işte ben böyleyim hayatım labirent gibi neyse canım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim baharda inşallah istanbuldayım ozaman alırım :kiss: sende güle güle kullan canımcım:)

ßeLeN bunu beğendi.
  8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Yozgat kayseri diyarbakır harbiden yatüm türkiyeye sahip çıkmışsın bizede bırak azcık ucundan şekerim :)

9. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Çok şıklarmış gerçekten...Belenciğim sorması ayıp kaça aldın acaba :D:D Bende alıyım Kadıköye gittiğimde telime bitane :)

ßeLeN bunu beğendi.
  10. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

[​IMG] Bu çok hoşuma gitti ya :deli:

11. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye

ay çok güzellermiş nerelerde satılıyo acaba hiç görmedim

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Ben 15 tl ye aldım fakat 25 tl ye vardı o dahada güzeldi.. :S
    Canım telefoncularda bulabilirisin eger istanbulda oturuyorsan kadıköy boğa meydanında var..

13. juju

juju Yeni Üye

hepside çok güzeller bende gördüm ama bu modellerde çok güzel

14. beyazlale

beyazlale Yeni Üye

Bunu çok beğendiim gerçekten çok zarifler çok beğendim:)

15. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Tşk ederim canım benim emeğim kadar sizlerie hitap etmem dahada güzel.. bu arada imzana bayıldım özellikle şu Armut kısmına hahaha

Swarovski telefon Kılıfları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Swarovski

Swarovski Mavi bu yıl, Bread&Butter fuarındaki kendi standının yanı sıra, Swarovski'nin "crystal energy" projesiyle de fuardaki yerini aldı Projeye Türkiye'den davet edilen tek marka olan Mavi'nin, özel taşlarla süsleyerek İstanbul'a özgü motifler yarattığı "Stars Of Maviterranean" koleksiyonu, fuar boyunca Swarovski standında ve defilelerde sergilendi Dünyanın...
  2. Örgüden telefon kılıfları çok hoşlar

Bu örgü telefon kılıflarıyla hem telefonlarınız için çok hoş bir kılıf olacak hemde telefonlarınızı herhangi bir darbeye çizilmeye karşı koruma altına almış olacaksınız onlarında korunmaya ihtiyacı var :D
  3. Sandalye kılıfları

örgü sandalye kılıfı sandalye kılıfları kiliflari kılıfı hazır Açıkcası ben şahsen evde öyle herşeye örtü kılıf olayını sevmiyorum sadece oda çocuklarım küçük olduğundan dolayı oturma grubuma hazır kılıf kullanıyorum elimde olsa inanın onuda kullanmam=)Elbette kullanan ve seven kişilerin zevkinede saygı duyuyorum eğer sizinde böyle zevkleriniz varsa sandalyeler için kılıf modellerini sizlerle...
  4. Swarovski taşlarla işlenmiş çakmak kılıfları

çakmak kılıfları Swarovski taşlarla işlenmiş el emeği çakmak kılıfları sizler için bayanlar.. Belki sigara kullanırsun belkide kullanmıyorsun fakat ben sizlere paylaşmak istedim.. Ücret olarak ise ortalama 50 tl ile 250 tl arasında işine göre değişmektedir..
  5. telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. swarovski taşlı telefon kılıfı

,
  2. taşlı telefon kılıfları