Swarovski telefon Kılıfları

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. telefon kılıfları telefon kılıfları taşlı taşlı swarovski kılıfı swarovski kılıfı
    Taktım ben bugün bu Swarovski taşlara...

Birbirinden şık ve Swarovski taşlarla işlenmiş el emeği telefon kılıflarım var hanımmmm gel bak belki sende birtanesini beğenirsin:D

7 kişi bunu beğendi.
  2. [​IMG]

bu cok güzel ...
    Paylasim icin tesekkürler.
  3. Canım çok güzeller kendi telefonuma almak için bayağı aradım bulamadım paylaşım için teşekkürler
  4. Çitosum nerde oturuyosun bilmiyorum ama istanbul kadıköye in çilek sokak bunlardan kaynıyor hemde çok uygun fiyatlara.. Ben dün aldım bitane aklıma geldi paylaşmak istedim bir kaç model..

Ayrıca tşk ederim.. zevkinize hitap edebildiysem çok güzel..
    1 kişi bunu beğendi.
  5. paylaşım için teşekkürler
  6. [​IMG]konuya ilk girdiğimde ilk gözüme çarpan bu oldu canım:)çok şık ve çok güzel gerçekten böyle bir telefonum olsun mutlaka alırım bu kılıfı:)
    1 kişi bunu beğendi.
  7. Belencim aslen evim diyarbakırda yedek evim yozgatta şu anda yozgattayım çarşıya kayseriye indim :Dbulamadım karışık dimi hahahah işte ben böyleyim hayatım labirent gibi neyse canım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim baharda inşallah istanbuldayım ozaman alırım :kiss: sende güle güle kullan canımcım:)
    1 kişi bunu beğendi.
  8. Yozgat kayseri diyarbakır harbiden yatüm türkiyeye sahip çıkmışsın bizede bırak azcık ucundan şekerim :)
  9. Çok şıklarmış gerçekten...Belenciğim sorması ayıp kaça aldın acaba :D:D Bende alıyım Kadıköye gittiğimde telime bitane :)
    1 kişi bunu beğendi.
  10. [​IMG] Bu çok hoşuma gitti ya :deli:

Sayfayı Paylaş