gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Takı Yapımında Kullanılacak Malzemeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

takı yapımı için gerekli malzemeler takı yapımında kullanılan malzemeler yapmak için gerekli takıda kullanılan yüzük yapımında *kargaburun
    *yuvarlama(yuvarlatıcı)

*çivi (üç renk var:sarı,beyaz,bakır) ayrıca çapları ve boyları birbirinden farklı çeşitleri var..

*halkalı çivi(yukarıdaki açıklamalar bunun için de geçerli) ben halkalı çiviyi 80mm telle kendim yapıyorum genelde..

*misina kapama(üç renkseçeneği var)

*deri kapama(boy boy ve üç renk seçeneği var)

*bit(açık ve kapalı olmak üzere iki çeşittir..renk seçeneği bunda da geçerli..her iki çeşidinden de al derim..kullanım alanları kullandığın malzemeye göre değişiyor çünkü)

*halka(üç renk seçeneği bunda da geçerli..boy boy bunlar da..en ufak ya da ufağın bir boy büyüğü..)

*papağan(üç renk seçeneği...kolyeler,bileklikler için kilit)

*küpe çengeli(üç renk seçeneği..çeşitleri de var..)

*zincir(en inceleri 500 ytl..ortalar 750,kalınlar 1 ytl civarı..)

*süzgeç(üç renk seçeneği...yüzük yapmak için..)

*yüzük altlığı(üç renk seçeneği..süzgeç yüzüğü monte etmek için)

*misina (en çok kullanılan 20-25 no..15 noları boncuk dikmek kullanılıyor...daha kalın olan 30-35 nolar da büyük boncuklar için..)

*25 no ince tel,80mm kalın tel..(yine en çok kullanılan bunlar olduğu için..diğer boylar da var ve farklı renk seçenekleri..kullanım alanlar çook geniş..)

*boncuk iğnesi

bunların haricinde;mumlu ip,deri ip,boncuk kapakları,dökümler,ara aparatlar,sallantı malzemeleri v.b..

Takı Yapımında Kullanılacak Malzemeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ortak ATM Kullanılacak

Ortak ATM Kullanılacak

2008'de ATM'leri bankaların değil, bağımsız bir operatörün kurması bekleniyor. Banka müşterileri, sisteme üye olan tüm bankaların ATM'lerinden her türlü bankacılık işlemini yapabilecek. İkili anlaşmalarla oluşturdukları "altın nokta"larla müşterilerinin farklı ATM'lerden para çekmelerine olanak sağlayan bankalar, şimdi de ATM'lerini ortak kullanmaya hazırlanıyor. Yeni...
  2. Piramitlerin yapımında yeni teori

Piramitlerin yapımında yeni teori

Gizemi uzun yıllardır araştırılan Mısır'ın dev piramitlerinin inşaatı konusunda yeni bir teori ortaya atıldı: Keops’un kayaları rampayla taşınmış FRANSIZ Mimar Jean Pierre Houdin, Mısır’daki Büyük Keops Piramidi’nin sırrını çözdüğünü açıkladı. Pierre, Giza Şehri yakınında bulunan piramitin yapımında kullanılan kayaların, piramitin içerisine kurulan spiral rampa şeklindeki merdivenler...
  3. Hangi belgelerle oy kullanılacak?

Hangi belgelerle oy kullanılacak?

YSK Başkanı Muammer Aydın, üstünde soğuk damga bulunan her türlü kimlikle oy kullanılabileceğini söyledi. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Muammer Aydın, 29 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde, T.C Kimlik Numarası taşıyan, nüfus cüzdanı, resmi daireler veya iktisadi devlet teşekküllerince verilen soğuk damgalı kimlik kartı, pasaport, evlilik cüzdanı, sürücü belgesi gibi belgelerle de oy...
  4. Takı yapımında kullanılan kayaçlar nelerdir?

Takı yapımında kullanılan kayaçlar nelerdir?

Kızlar Takı yapımında kullanılan kayaçlar nelerdir?
  5. takı yapımında kullanılan kayaçlar hakkında bilgi

takı yapımında kullanılan kayaçlar hakkında bilgi

takı yapımında kullanılan kayaçlar hakkında bilgi takı yapımında kullanılan malzemeler Takı tasarımından anlıyan Melek'lerimizin bir çoğu bilir ama benim gibi takı tasarımına merak saranlar bilmedikleri gibi bir de merak ederler :) Neyi mi; elbette ki takı yapımında kullanılan malzemeleri ve kayaçları :A İşte buyrun Melek'ler kayaçlar hakkında bilgi:) Takı yapımında kullanılan malzemeler...

Sayfayı Paylaş