gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

takım elbise nasıl seçilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nişanlımla alışverişe çıkacağız ve ona takım elbise alacağız.Ben hayatımda takım elbise almadım,nasıl olmalı bilmiyorum.Bana püf noktalarını söyler bilgi verirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Takım elbise alırken Üzerinize tam oturmayan bir takım elbiseyi kesnlikle satın almayın.Erkeklerin üzerlerine oturan bir takım elbise bulma konusunda daha şanslı olduklarını biliyoruz; onlara diyecek bir şey yok. Size uzun, kısa ya da çok dar gelen bir takım elbiseyi sırf iyi bir tasarımcının elinden çıktığı için almayın; daha iyisini bulmak için zaman harcamalasınız.Takım elbisenizin ceketi, omuz kısımlarınıza tam oturmalıdır.
    Takım Elbisenize uygun Aksesuvarları doğru seçin. Mesela siyah bir takım elbise giydiğinizde, siyah tonlardaki kravatı tercih edin. Takım elbise; şık bir saat, deri kemer ve el yapımı kol düğmeleriyle mükemmel uyum sağlar.

Ayakkabılarınızın rahat ve şık olmasına özen gösterin. Özellikle gece katılacağınız davetlerde, saatlerce ayakta kalabilirsiniz; bu bakımdan, ayaklarınızı sıkmayan ve kemerinizle aynı renklerde olan bir çift ayakkabı, hayatınızı kurtaracaktır.Yelekli bir takım elbise seçiyorsanız, yeleğinizin göğüs kısmı bedeninize oturduğunda belinizde gevşeklik hissi olmamasına özen gösterin. Yelek, pantolonun kemer kuşağını örtecek uzunlukta olmalı, uçları kalça kemiğinize uzanmadan bitmelidir.1950’li yılların ince kravatları bu yıl yine çok popüler… Özellikle siyah bir takım elbisenin içinde, siyah ince kravatlar modern bir görünüm yakalamanıza yardımcı olabilir. Kravatın dokusunun ve kumaşının kaliteli olmasına dikkat edin.

takım elbise nasıl seçilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek kıyafeti nasıl seçilir?

Bebek kıyafeti nasıl seçilir?

bebek kıyafetleri markaları küçük bebek kıyafetleri bedenleri kıyafet bedenleri kıyafet markaları Bebeğinizin giysilerini seçerken, kullanırken, saklarken ve yıkarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bebeklerinizin giysilerini seçerken dikkat edeceklerimiz, ne kadar giysi almamız gerektiği, giysileri nasıl temizleyeceğimiz gibi konular anne adayları için oldukça önemli...
  2. Doğru Pantalon Nasıl Seçilir

Doğru Pantalon Nasıl Seçilir

seçil pantolon seçil giyim pantolon Pantalon hayatımızın vazgeçilmez giysisi...Günlük giyimde ve özel günlerimizde sıkça kullanıyoruz... Ama vücut tipinize uygunmu pantalon kullanıyorsunuz kızlar bilmek isterseniz işte cevabı :tik: Minyon tipler Duble paçalardan ve bol modellerden kaçının, özellikle dar inen modeller sizin için doğru seçim olur. 'Cigarette' pantolonların en ideal...
  3. Kurbanlık Hayvan Nasıl Seçilir ?

Kurbanlık Hayvan Nasıl Seçilir ?

Bu konu; kurbanlık hayvan alırken nelere dikkat etmek gerekiyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kurban bayramına sayılı günler kala evlerde bir bayram telaşı başladı. Bayanlar bayram temizliği ve misafir ikramlarıyla uğraşırlarken, bayram öncesi ya da bayramda alınacak kurbanlık seçme işi her ne kadar beylere düşse de biz bayanlar da eşlerimizin peşine düşüyoruz. Hazır...
  4. fondöten nasıl seçilir?

fondöten nasıl seçilir?

Ben makyaj yapmaya yeni başladım sayılır. Daha doğrusu bilinçli olarak yapmaya.Yeni yeni cildimi ve malzemeleri tanıyorum.Sizden ricam fondöten nasıl seçilir, cilde göre tabi ?
  5. Süt Pompası Nasıl Seçilir?

Süt Pompası Nasıl Seçilir?

süt pompası alırken neye dikkat etmeliyim,hagi süt pompası daha iyi,en iyi süt pompası hangisi,süt pompası markaları,süt pompası nasıl kullanılır,süt pompası hakkında bilgiler Bebeğinize anne sütü doğallığında süt verebilmeniz için birbirinden farklı özelliklere sahip süt pompaları arasından size uygun olanı seçebilmek mümkün. Kalite, güvenlik, hijyen, kullanım kolaylığı ve fiyat;...

Sayfayı Paylaş