Takıntılarınız Var mı?

Ayy Rüyam ablam gülmekten öldüm okurken :hhh:

Duş takıntım var, yaz kış fark etmeden her gün duşa girerim ve beş tane kesem (lifim) var hepsiyle tek tek keselenirim. hahaha Biriyle keselenirsem ya diğerleri küserse diye düşünürüm ve illa hepsini tek tek köpürtür keselenirim hahaha

En çokta buna güldüm :hhh: Bende çiçek sularken suyu fazla sevmeyenlere bile azıcık da olsa su vermeden geçemem ya küserlerse diye illa veririm yani :D:D

Parke taşlı yoldan geçerken hep aynı yerlere basmaya çalışırım ama her zaman değil tabi :D:D

Başka vardır ama bunlar geldi bi tek aklıma :D:D

yok rüyammm hahaha senin kadar takıntım yok yahu hahahahahahahaha ama senikileri okuyunca benim takıntımın olmadığını fark ettim hahaha hee bu arada sende temizlik hastalığı var sölemedi deme hahaha bide ben size gelirsem beni kendi halimde bırak hahaha ben öle sıkıştırılmaya gelemem hahaha bide sakın arkamdan temizlik yapma oyarım seni hahaha

Asi sen bize gel, eğer ki bende Rüya'ysam bütün takıntılarımın aynından, sana aşılamazsam, senide takıntılı göndermezsem, rüyam yerine kabus olayım hahaha Merak etme sende bana temizlikte yardım edersin hahaha

bööö ben misafirm hiçde dokanmammmm :hıh: kendine yap :hıh:

aman aman rüyamm ben almayayım sende yeteri kadar var zaten hahaha

Geri