gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Takvim nasıl yapalır yardım lütfen?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben ınkılaptan dönem ödevi aldım takıvim yapıcam bildiğiniz miladi takvim yapıcam ama nasıl yapıcam şeklini falan bilen varsa yazsın lütfen?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Takvim nasıl yapalır yardım lütfen? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl ayakkabılar seçmeliyim yardım lütfen

nasıl ayakkabılar seçmeliyim yardım lütfen

nasıl ayakkanılar seçmeliyim topuklu mu topuksuz mu neye göre ayakkabı seçiyorsunuz kızlar
  2. Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen yardım!

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen yardım!

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen bu konuda yardımcı olun hamileyim ve gaz sancılarım çok, bu normal mi ve neden bu kadar gaz sancısı çekiyorum?
  3. Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım Selam arkadaşlar çin takvimine göre kaç yaşında olduğumu nasıl hesaplayacam bu konuda bana bilgi verir misiniz kızlar?
  4. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  5. hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

klomen ve ovitrelle kullandim bgun igneyi vurulaki 10 gun oldu ve adetime 7 gun kaldi adet olcek gibi goguslerim hasasiyetlesti uclarina dokanamiyorum bile normalde adet olcegim zamn faln kasik agrim olmuyor ama bu ay kasklarimda ara ara agri ve batma oluyor acaba ben hamilemiyim:baby:

Sayfayı Paylaş