gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

sos için yardım :)

Konu, 'Soslar' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

sos nasıl yapılır en güzel sos tarifi

kızlar akşam tavuk yapıcam eger bildiğiniz sos tarifi varsa yardımcı olurmusunuz lütfen :D:D

2. nesllihan

nesllihan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    asirukim salça sosunun üzerine kekik karabiber ve tuzu ekle karıştır ve içine dere otu at tavuğun üzerine dök ama salçanın sulanmayan kızmını dök tavuğun üzerine yada biraz salça sür tavuğun üzerine piştiğinde enfes oluyo :tilili:

asiruki bunu beğendi.
  3. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

saol neslicim :D:D :kiss:

sos için yardım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırında tavuk için sos tarifleri......

Fırında tavuk için sos tarifleri......

arkadaşlar fırında tavuk yapıcak olan arkadaşlarımıza önerileriniz nedir sos için marifetli bilgilerimizi paylaşalımm..... :thanks: :hey::hey: önce ben söyliyim....
  2. Van İçin Yardım Kampanyası

Van İçin Yardım Kampanyası

vanda deprem 2011 vanda deprem van depremi gelişmeleri burada,Van için yardım topluyoruz! Tüm Türkiye'yi Şehit haberleri üzerine tekrar üzüntüye boğdu! Evet Melekler belki forumumuz da Van'da yaşayan melekler vardır,hepsine geçmiş olsun diyorum,deprem korktuğum afetlerden birisi,Allah oradaki herkesin yardımcısı olsun.Yardımlarımızı esirgemeyelim. Depremzedelere Allah'tan sabır diliyoruz......
  3. Dekorasyon Konusunda Yardım İçin

Dekorasyon Konusunda Yardım İçin

Dekorasyon konusunda fark yaratabilmek için güzel fikirler alabileceğiniz bir site buldum. Beğendiğiniz aahtar ve prizleri seçerek yanına kendi duvar resminizi de koyarak denemelerde bulunabileceğiniz,çok yakında da güzel bir yarışmaya ev sahipliği yapacak dekorasyon sitesi için: https://bitly.com/HiCGGK
  4. Duvar saati için yardım.

Duvar saati için yardım.

Selam melekler. Ben 7 aylık yeni gelinim:) Her evde olduğu gibi benim evimde de bazı eksikler var. Gerçi büyükler herşey tam olmasın bazı eksikler olsun ki nazar boncuğu olsun derler:) Benim de salonumda duvar saati yok. Gerçi benim için sorun değil, mutfağımda saat var ve ben zaten zırt pırt mutfağa girip çıkıyorum. Ama salona esir olan misafirlerim zaman algılaması sorunu yaşıyorlar. 7 Ayda...
  5. Kış için domatesli patlıcan sosu (Ajvar sos)

Kış için domatesli patlıcan sosu (Ajvar sos)

Bu konu; kış için domatesli patlıcan sosu ile ilgili bilgi vermektedir. Son günlerde ajvar sos furyası her yeri sardı meleklerim. Herkes kışın yemeklerinin yanına çıkarabilecekleri bu mezenin yapımını soruyor ve bu mezeyle yazdan kalma tatları kışın da hatırlamayı arzuluyor. Ben kış için patlıcan közledim malum sarımsaklı yoğurtlu közlenmiş patlıcan her zaman beğenilir. Siz de kışlık...

Sayfayı Paylaş