gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

tamamen gercek

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İnsan bu fotoğrafları görünce acaba photosop ile mi yapılmış yoksa gerçek mi gibi diye düşünmeden edemiyor.

Çinli sanatçı Li Wei'nin çektiği fotoğraflar tamamen gerçek...

Ama tabii ki fotoğraflar çekilirken çeşitli yöntemler kullanılmış...

Fotoğraflarda gördüğünüz sanatçı Li Wei vinçler yardımı ile ve bazı sabit yerlere bağlanarak asılmış ve bu görüntüler elde edilmiş.

Fotoğrafları çekerken sadece vinçlerden

tamamen gercek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gercek anlasilinca..

Gercek anlasilinca..

Gerçek anlaşılınca... Zülkarneyn Aleyhisselam ordusuyla gece yolda giderken ordusuna: - Ayağınıza takılan şeyleri toplayın, diye emir verir. Ordu bu emri duyunca; içlerinden bir grup: -Çok yürüdük, çok yorgunuz. Gece vakti bir de ayağımızı takılan şeyleri toplayarak boşuna ağırlık mı yapacağız. Hiçbir şey toplamayalım, diyerek hiçbir şey toplamıyorlar. İkinci grup ise; - Madem...
  2. gercekten sevseydiniz...

gercekten sevseydiniz...

Genç bir delikanli saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu. Genç kiz dayanamayip arkasını döndü: - Neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu. Genç erkek : -Sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum! Genç kiz : -Bak benim arkamdan ablam geliyor, o benden daha güzel benden iş çıkmaz sen ona git.. Delikanli arkasını dönüp bakınca çok çirkin bir kızın geldiğini görüp sinirlenmiş ve...
  3. aritmetik gercekler

aritmetik gercekler

ASK ARITMETIGI akilli erkek + akilli kadin = ask akilli erkek + aptal kadin = iliski aptal erkek + akilli kadin = evlilik aptal erkek + aptal kadin = hamilelik OFIS ARITMETIGI akilli patron + akilli eleman = kar akilli patron + aptal eleman = uretim aptal patron + akilli eleman = terfi aptal patron + aptal eleman = fazla mesai ALISVERIS ARITMETIGI Bir erkek kendisine gerekli olan urunu almak...
  4. bilinmeyen gercekler......

bilinmeyen gercekler......

cevap bilinmeyen gerçekler cennetin bekçisi olan melek bilinmeyen melekler 1- Şeytanın çift cinsiyetli olduğunu ve kendi kuyruğuyla çifleşerek ürediğini biliyormuydunuz_? 2- şeytanın 1 saniyede dünyanın etrafında 7 kez dönebilicek bir güce sahip olduğunu biliyormuydunuz_? 3- maddesel dünyamız ile ahri dünyamız arasında rakamsal benzerlikler olduğunu biliyormusunuz_? örnek: bütün insanlar...

Sayfayı Paylaş