gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Büyü Yaptın

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Başa bela bir duygu bu Anlatılmaz tarif olmaz Yere sığmaz deniz almaz
    Akla zarar bir duygu bu

Aklım hep senınle
    Kal gitme benimle
    Bak bana deli diyorlar
    Zararım kendime

Sen bana büyü yaptın
    Yüreğime demir attın
    Ateşimi kor yaptın
    Azalmıyor azalmıyor

Yıkamadım gömleğini
    Tenin kokar heryerinde
    Henüz ufak bir veletsin
    Büyütürüm ellerimle

Söz - Müzik: Tan Taşçı

Tan - Büyü Yaptın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. panda Tan Tan doğum yaptı

panda Tan Tan doğum yaptı

Tüm dünyanın merakla beklediği doğum nihayet gerçekleşti. Japonya’nın gözdesi 12 yaşındaki panda Tan Tan doğum yaptı. Japonya’nın gözdesi 12 yaşındaki panda Tan Tan, başarılı bir doğumla anne oldu. Kobe’deki Oji hayvanat bahçesinde meydana gelen doğum, kameralara kaydedildi. internethaber.com
  2. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  3. Mezoterapi tanımı

Mezoterapi tanımı

Sevgili meleklerim;güzelleşmek için birçok kadın neler yapmazki...Teknolojinin ve tıbbın sunduğu imkanlarda güzelleşmenin kolay yöntemlerindendir.Bu yöntemlerden biri de mezoterapidir; Mezoterapi tanımı Mezoterapinin kelime anlamı “orta deri” tedavisidir. Tedavi edilecek bölgeye özel olarak hazırlanan ilaç karışımları, 4-6 mm uzunluğundaki iğneler ile çok küçük miktarlarda olmak üzere 1,5-2...
  4. Kendi Kendinize Migren Testi Yapın Tanınızı Koyun...

Kendi Kendinize Migren Testi Yapın Tanınızı Koyun...

Migren Nasıl Bir Hastalıktır Migren Tedavisi Nasıl Olur Çoğumuzun yaşadığı baş ağrıları kimimizin stresten kimimizin yorgunluk düzensiz uykudan olabilmektedir..Şimdi migren belirtileri tedavisi nasılmış ona bakalım..Ve mini bir testle migren olup olmadığınızı ölçelim... Türkiye’deki araştırmalar migrene bağlı iş gücü kaybının yılda ortalama 5 gün olduğunu göstermektedir. İstanbul...

Sayfayı Paylaş