gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Her Bahar

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eser rüzgar Dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum
    Böyle biçare kalınır mı
    Ben her bahar mutsuzum

Geçici sitem edip
    Acıyı içeceğim
    Kendime fırsat verip geçeceğim
    Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim
    Benim için mutlu olmak hayal kurmak

Ben her bahar
    Ben her bahar
    Ben her bahar mutsuzum

Ne yazık her bahar
    Ben her bahar
    Ben her bahar mutsuzum

Göçen kuşlar
    Çaldılar baharımı
    Ben yarından umutsuzum
    Hasret tüketti umutlarımı
    Ben her bahar mutsuzum

Söz - Müzik: Tan Taşçı

Tan - Her Bahar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahar

Bahar

Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Rüyasında bahar açtığını gören kimse aşkta çok başarılı olur. Sevgiyle ilgili türlü sevinçler alır.
  2. Tan resimleri

Tan resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Klasizm Tanımı

Klasizm Tanımı

resimde klasizm klasizm tanımı resimde akımı ressamları Klasizm Klasizim,17. yüzyılda monarjinin egemen olduğu dönemde Fransa'da ortaya çıkmıştır. Gerçeğin yalnızca akıl yoluyla bulunacağı savunulur. Sanat ideal insanı ele almalıdır, sanat eseri ahlaka uygun olmalıdır. Şairin ya da yazarın yaratma evrenini belirli ölçülerde kurallara dayandırmayı amaçlayan bu akımın düşünsel yapısı...
  4. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  5. Mezoterapi tanımı

Mezoterapi tanımı

Sevgili meleklerim;güzelleşmek için birçok kadın neler yapmazki...Teknolojinin ve tıbbın sunduğu imkanlarda güzelleşmenin kolay yöntemlerindendir.Bu yöntemlerden biri de mezoterapidir; Mezoterapi tanımı Mezoterapinin kelime anlamı “orta deri” tedavisidir. Tedavi edilecek bölgeye özel olarak hazırlanan ilaç karışımları, 4-6 mm uzunluğundaki iğneler ile çok küçük miktarlarda olmak üzere 1,5-2...

Sayfayı Paylaş