gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Tanımlı karışık meyve salatası

Konu, 'Salatalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çilekli meyve salatası 3 adet portakal 4 adet muz
    3 adet mandalina
    2 adet elma
    1 bardak çilek 1/2 limon suyu
    1,5 kahve fincanı likör
    1 su bardağı pudraşeker
    1 su bardağı badem
    Yapılışı:
    1. Bademleri kaynar suya atarak kabullarını çıkartıp makineden geçirin.

2. Meyveleri yıkayıp kabuklarını soyarak küçük dilimler halinde doğrayın. Payreks bir tabağa, bir kat meyve, bir kat pudra şekeri ve badem serperek yerleştirin. Kalan meyveleri de üzerine koyup pudraşeker serpin ve likör gezdirin. Dolapta soğutup servis yapın.

Tanımlı karışık meyve salatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karışık Meyve Salatası

Karışık Meyve Salatası

Gereçler: 3 adet portakal 4 adet muz 3 adet mandalina 2 adet elma 1 bardak çilek 1/2 limon suyu 1,5 kahve fincanı likör 1 su bardağı pudraşeker 1 su bardağı badem Yapılışı: 1. Bademleri kaynar suya atarak kabullarını çıkartıp makineden geçirin. 2. Meyveleri yıkayıp kabuklarını soyarak küçük dilimler halinde doğrayın. Payreks bir tabağa, bir kat meyve, bir kat pudra şekeri ve badem...
  2. Meyve Salatası

Meyve Salatası

meyva salatası salata görselleri Meyve Salatası Malzemeler: 3 Adet armut 3 Adet elma 2 Adet şeftali 2 Adet kivi 1 Tatlı kaşığı limon suyu(yada portakal suyu) 1 çay kaşığı düşük kalorili şeker(isteğe bağlı) 1 çorba kaşığı kıyılmış ceviz içi(yada fındık 3 dal taze nane Yapılışı: Meyvaların kabuklarını soyup küp şeklinde doğrayın ve derin bir salata kabına alın. . Küçük bir kabın içerisinde...
  3. Jöleli meyve salatası

Jöleli meyve salatası

jöleli meyve salatası jöleli meyve salatası, jöleli meyve salatası tarifi, jöleli meyve salatası nasıl yapılır, meyve salatası, meyve salatası tarifi, İşte size enfes, leziz bir tat Melek'ler, jöleli meyve salatası... Meyvelerin o muhteşem tadı birleşmiş ve adeta lezzetler diyarını oluşturmuş:) Malzemeler 1 lt. su 1 adet limon 250 gr. şeker 20 gr. jöle tozu karışık meyve Meyveler...
  4. Mor Lahana Salatası & Karışık Yeşillikli Salata

Mor Lahana Salatası & Karışık Yeşillikli Salata

mor lahana salatası tarifi yoğurtlu mor lahana salatası yapılışı mor lahanayı hem yoğurtlu hemde limonlu çok severim. zaten mor lahananında faydaları epeyce var yoğurt ile birleşincede daha da artıyordur bu fayda tahminimce masamdan da eksik etmem. hem kolay hemde lezzetli. zaten laf aramızda pek normal salata yapmayıda sevmem. bu tarz tatları daha çok seviyorum yemeğin yanında balık tavuk...
  5. Karyağdı Karışık Meyve Brüle Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Karyağdı Karışık Meyve Brüle Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Merhaba hanımlar sizden yaz mevsiminde oldukça ideal olan Karyağdı Karışık Meyve Brüle Tarifini istiyorum bir de mümkünse bir adet de resim ekleyin :)

Sayfayı Paylaş