gebe
  1. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tarafımdan onemlıdır...

Konu, 'Gebelik' kısmında betül_betül tarafından paylaşıldı.

pregnyl 5000 yumurta çatlatma iğnesi arkadaslar çatlatma iğnesi vurulanlar ve sonrasındaki gelişmelerden haberdar olanlar lütfen bilginize ihtiyacımız var...

2. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar aranızda catlatma ıgnesı olan yokmu

3. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben üç kere vuruldum yumurta çatlatma iğnesi. bi ovitrelle var bide pregnyl 5000 var ben her ikisine kullandım. tedavi filan mı görüyosun?

4. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    henuz tedavı gormedım ama baslıycam sorun kımyasal gebelık yasamıs olmam kurtaj sonrası sanırım yapısıklıkolmus ama kolay bır tedavısı olur

5. meral_demirezen

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kimyasal gebelik yaşamıştım ama allahtan kürtaja gerek kalmadı. yumurtalarında bi problem yoksa hemen etkisni gösterir iğne.

6. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım yok en son altı ay once kurtaj olmustum ama dr kontrolunde bır sorun olmadıgı gorulmustu ben cok kolay hamıle kalabılen bır ınsanım normalde ama kurtajdan sonra bu mumkun olmadı bır daha sımdı duzenlı bır tedavıye baslanacak umarım hersey yolunda gıder

7. meral_demirezen

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen canını sıkma kendini strese sokma allahın izniyle olur :)

tarafımdan onemlıdır... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öbür Taraf

Öbür Taraf

Her şeyi bu tarafta elde etme isteğidir, bizi çileden çıkaran... Elden uçan bir rüzgâr, parmaklardan süzülen bir su, bakışlardan geçip giden bir ışık gibi fenâ ve fâni olan şeyler. Ele avuca sığmaz bu dünyanın, mutantan nimetleri. Kararında durmuyor. Çekip gidiyor. Esip geçiyor. Akıp yok oluyor.. Kararı yoktur. Zararı çoktur. Çizer geçer kalbi.. Ruhu yaralar, vicdanı hasta eder ve kaybolur......
  2. Borcunuz başkası tarafından ödendi

Borcunuz başkası tarafından ödendi

Otobüse telaşla bir kadın bindi.Son derece üzgün bir hali vardı.Hani dokunsan ağlayacak. "Hanım bilet at" dedi şoför.Şoföre yanaşıp usulca "biletim yok" dedi. Şoför "O zaman fazla bileti olandan al at ya da ilk bayide bir bilet alır atarsın" dedi. Kadın parası olmadığını söyleyince şoför "öyleyse in aşağıya.Bu belediye otobüsü benim babamın malı...
  3. Gebeliğin zorlu tarafı kramplar

Gebeliğin zorlu tarafı kramplar

Bir kadının en hassas ve bir o kadar da güzel dönemi olan hamilelik döneminde yaşanan bazı sorunlar, hamileliğin keyfine gölge düşürebilir. Anadolu Sağlık Merkezi’nden (ASM) Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ebru Öztürk, hamilelik döneminde görülen bacak krampları ile ilgili soruları yanıtladı. Hamilelik döneminde, özellikle ilk aylarda gebelik hormonlarının etkisi sebebiyle bulantı,...
  4. Onemlıdır!!! Lutfen dıkkat !!!

Onemlıdır!!! Lutfen dıkkat !!!

TÜRKİYE SES VER! / 30 EYLÜL 2012 SAAT 14.00 NEREDE OLACAKSIN? *' ÖLÜM YASASI için çoktan çalışmalar başladı, kliniklerden ev adreslerini alıyorlar, Türkiye'nin çeşitli illerinden zehirlenme bilgileri yağıyor, sokaklarda köpekler yok oluyor... Daha bu başlangıç. Bir gün gelip evinizden köpeklerinizi, kedilerinizi alırlarsa çok geç olur. O yüzden şimdi soruyoruz: ONLARI...
  5. kız tarafını davet

kız tarafını davet

merhaba söz'den sonra kız tarafı davet edildi.İlk kez damat evine gelecekler ilk seferde kıza hediye alınıyormu yada ne tür hediye alınıyor.(bilezik yada giysi)

Sayfayı Paylaş