gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan – Adımı Kalbine Yaz 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tarkan adımı kalbine yaz tarkan işim olmaz 2010 melek melek melekler Tarkan hayranlarına müjde! Uzun bir aradan sonra Tarkan "Adımı kalbine yaz"adlı yepyeni bir albümle hayranlarıyla buluştu.Sizlere bu yepyeni albümün tanıtımına geçiyorum

* Sevdanın Son Vuruşu
    * Acımayacak
    * İşim Olmaz
    * Kayıp
    * Öp
    * Adımı Kalbine Yaz
    * Sen Çoktan Gitmişsin
    * Usta-Çırak
    * Acımayacak ( Gurcell Club Mix )
    * Adımı Kalbine Yaz ( Ozinga Club Mix )
    * Sevdanın Son Vuruşu ( Suat Ateşdağlı Mix )
    * Öp ( Gurcell Club Mix )
    * Sevdanın Son Vuruşu ( Kıvanch Club Mix )

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    tarkan bugün sabahdan beri radyoda caliyor.... ben onu bunu bilmem tarkan süperrrr....
    bi $arkiyi bi kac kere dinlesem bikarim, ama tarkanin erki sarkilarini bile hala hic bikmadan dinliyorum... dünya ahiret abim olsun ama seviyorum ben bu adami :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Senin abini sevsinler:D
    Valla yıllardır popületirliğini yitirmeyen sanatçıların başında Tarkan geliyor dediğin gibi halen eski parçaları birçok yerde çalınıyor dinleniyor ve seviliyor

Bu son çıkış parçası benim hoşuma gitti sözler rahmetli Aysel Gürel'e ait olan sevdanın son vuruşu hakkaten bıkmadan dinlenecek bir parça..

4. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle, sevdanin son vurusu süper...
    isim olmaz ve kayipta süper... digerlerini bugün iyice bi dinliyim bakalim :) ABIMIN Albümü :)

Son düzenleme: 29 Temmuz 2010
  5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sevdanın son vuruusuuu buara populer bayaa ben gecen ay kendimi gitti gideliye kaptırmıstım :)

Tarkan – Adımı Kalbine Yaz 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "..." Buraya onun adını yaz!!!

"..." Buraya onun adını yaz!!!

Kimin mi? Hani o, seni en çok üzenin, en kızdıranın adını.. Eşin belki..Belki de annen-baban.. Ya da kardeşin, komşun, en iyi arkadaşın.. Artık, seni inciten ve de "kıymetlin" her kimse, işte onun.. Yaz adını buraya; ". . . . ." ve ekle; ". . . . ." Öldü! Yok artık! Ne bir daha bu eve gelecek, ne telefon edecek, ne de bir daha karşılaşacağım onunla!...
  2. Tarkan konseri 2010 ankara

Tarkan konseri 2010 ankara

tarkan ankara konseri 2010 tarkan ankara konseri konserleri 2010 arena TARKAN KONSERİ ANKARA 2010 YER : ANKARA ARENA SALONU TARİH: 06 KASIM 2010 SAAT : 21:00 6 KASIM SAAT 21.00 DE N DA SON ALBÜMÜNDEKİ VE EN ÇOK SEVİLEN ŞARKILARIYLA , DANS ŞOVUYLA TARKAN ANKARA İZLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR... 218 blok 5.kategori 65 TL 211 blok 3.kategori 90 TL 214 blok 4.kategori 110 TL 111...
  3. Tarkan;adımı kalbine yaz

Tarkan;adımı kalbine yaz

Senden ne bir haber Ne, selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bir gün Kalpler bir olacaktı Yoksa gurbetin o yalan kucakları Seni de mi uyuttu? Hey hey gidi günler hey! Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi hatırla Hey hey gidi günler hey! Ne çabuk attın o günlerin pabucunu dama Ayda yılda bir...
  4. Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözleri Tarkan hayranları sizleri bu sayfaya bekliyorum ve diyorum ki Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısı Sözlerini buradan paylaşın :)
  5. Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkı Sözü Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler ve Tarkan hayranı oaln siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Mega Star Tarkan'ın Adını Kalbine Yaz adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Senden ne bir haber Ne selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bi...

Sayfayı Paylaş