gebe
  1. icloo

icloo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tarot için yardım

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında icloo tarafından paylaşıldı.

ben bu siteye yeni üye oldum,tarot falına baktırmak istiyorum ama baktırmak için 30 mesaj yazılması gerekiyo dioy nereye yazıcaz anlamadım.. yardım ederseni,z sevinirm...

tarot için yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarot açılım istekleri için DİKKAT

tarot açılım istekleri için DİKKAT

tarot açılım çeşitleri http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html yukardaki linke yeniden mesaj atabilirsiniz. Bunun dışındaki konu başlıklarına yazdığınız tarot açılım istekleriniz değerlendirilmeyecektir. Bilginize. handanca
  2. tarot için bekleyenlere

tarot için bekleyenlere

arkadaşlar çalışan biriyim... zaman kaldıkça sizlere bakıyorum. biraz ara vermem gerekiyorsa bunu işim sebebiyle veriyorum. kendim rahat olursam daha güzel bakıyorum.. İşlerim normale dönene kadar görüşmek üzere....
  3. Handanca'nın konuları ve tarot baktıranlar için UYARI !!!

Handanca'nın konuları ve tarot baktıranlar için UYARI !!!

handanca tarot tarot falı baktıranlar Merhaba Meleklerim; sevgili Handanca'nın açtığı konularla ve tarot baktırmak isteyen melek'lerim için uyarı içerikli bir duyurudur bu. Sevgili Melek'ler; tarot baktırmak istiyorsanız, bu konu için açılmış olan konuya yazınız. http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html Aksi halde Handanca size cevap...
  4. Tarot açtırmanız için bilmeniz gerekenler**yenilendi

Tarot açtırmanız için bilmeniz gerekenler**yenilendi

tarot yenilendi Öncelikle herkese açılım yapılmamaktadır.. Özellikle sorunları olan meleklerimize yardımcı oluyorum.. Bununla birlikte tarot açılımı yapmam için; 1- İlk Tarot Açılım istediğiniz için, Site genelindeki konulara yorum yapıp mesaj sayınızı 30 yapınız.. 2- İkinci tarot talebiniz için 1 aydan önce açılım istemeyiniz...
  5. tarot

tarot

handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş