gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarot kartlarımı hediye ediyorum

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar elimde Kitabı ile birlikte Deste Katina Tarot kartları var..

Bunu sitemizden Tarota meraklı olan vede anlayan bir meleğimize hediye etmek istiyorum..

Bununda tek şartı ; Öncelikle 1 ayda hergün günlük 10 kaliteli konu açmalısınız.. Konularınıza kendiniz yorum yapmamalısınız..

Bu konuya mesaj yazıp katılıp katılamayacağınızı bildiriniz.

Bende Adminlerimizin takibi neticesinde hakeden arkadaşa (kargo ücreti kazanan kişiye ait olmak üzere) adresinize yollayacağım...

Bu tarot kartından ayrılma nedenime gelince, elimde ilk kullandığım tarot destemle birlikte enerji çakışması yaşıyorum.. Birini bırkamam gerekiyordu.. Bende eski olan destemi kendime ayırdım..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili Handan senin gibi usta bir tarotçunun kartlarını alacak daha doğrusu hak edecek olan kişi gerçekten çok şanslı bana göre:) Şimdiden hak edipte alan kişiye hayırlı olsun diyorum:dp8:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim merakım var ama anlayamadığım icin hak eden ilgilenen arkadsaın almasını istiyorum :)

4. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben almak istiyorumhandanca ne yapmam gerekiyo anlatırsan sevinirim

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bununda tek şartı ; Öncelikle 1 ayda hergün günlük 10 kaliteli konu açmalısınız..

Konularınıza kendiniz yorum yapmamalısınız..

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
  7. nilkay

nilkay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar şanlı bu kartlara sahip olacak melek keşke imkanım olsaydıda ben sahip olmayı çok isterdim.:(

Tarot kartlarımı hediye ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Kartlarina Nasil Sormali

Tarot Kartlarina Nasil Sormali

Tarot kartlarınıza başvurduğunuz çoğu zaman bir sorunla karşı karşıyasınızdır. Hayatınızda size acı veren birsey olabilir bu. Bunun neden böyle olduğunu ve bu konuda ne yapabileceğinizi öğrenmek istersiniz. Bu durumda durumunuzla ilgili bir soru belirlemelisiniz. Bu yazıda bunu nasıl yapmanız gerektiği açıklanacaktır. İlk adim bu duruma doğrudan ve açık bir şekilde...
  2. hediye

hediye

Ferahlığa, dostluk ve sevgiye, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere delalet eder.Birinden hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır. Birinden hediye aldığını görmek, aşk yaşamında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağınızı haber verir. Rüyada birinden hediye...
  3. Tarot öğrenmek istiyorum 1. Ders (56 Minör Arkana Kartlar)

Tarot öğrenmek istiyorum 1. Ders (56 Minör Arkana Kartlar)

tarot öğren tarot dersleri öğrenmek istiyorum dersi öğreniyorum Arkadaşlar Tarot desteniz varsa bende burdan size Temelde bilmeniz gereken birşeyleri 2 Derste anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bir Tarot destesinin 78 karttan ibaret olduğunu unutmayın. 22 Majör Arana (diğer derste anlatılacak) 56 Minör Arkana olmak üzere 78'dir. 56 Minör (küçük) arkada kartlar, aynı 52 'lik normal...
  4. Tarot öğrenmek istiyroum 2. Ders (22 Majör Arana Kartlar)

Tarot öğrenmek istiyroum 2. Ders (22 Majör Arana Kartlar)

tarot öğren tarot öğrenmek istiyorum öğreniyorum kartlarının resimli anlamları Arkadaşlar bu dersimizde Büyük arkana kartları tanımanızı istedim. Romen rakamlarıyla 0 ve 1-21 olarak numaralandırılmışlardır. Toplam 22 adettir. Bu destede, Yukardaki kartların isimleri sırasıyla şöyledir. Deli, Büyücü, Baş rahibe, İmparatoriçe, İmparator, Başrahip, Aşıklar, Savaş Arabası, Kuvvet, Ermiş,...
  5. Tarotta Ruh Kartınızı bulabilirsiniz.

Tarotta Ruh Kartınızı bulabilirsiniz.

Tarotta 22 arcana kartla yapacağınız bu yöntem çok zevkli.. Öncelikle nasıl yapacağınızı anlatayım. Doğum tarihimizdeki tüm sayıları topluyoruz;örneğin 05.11.1990 tarihinde doğan biri için; 5+11+1990=2006 şimdi de çıkan sayıdaki rakamları kendi arasında topluyoruz 2+0+0+6=8 demekki bu kişinin ruh kartı Major Arcana da 8 numaralı kart olan Güç kartıymış... Daha sonra sonucunzda çıkan...

Sayfayı Paylaş