gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar

Konu, 'Nasıl Tarot Baktırılmalı ?' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

soru sorma falı tarot soru sor tarot cevap tarota sor sorarak fal bakma Arkadaşlar,
    Tarot açtırırken gelecekten haber alma niyetinde değilde bazı sorun yada konularımıza cevap almak için kullanalım.

Bunu ben açıkçası fal olarak değerlendirmiyorum. Ama kahve falıda baktığım için (artık bakmıyor ve ilgilenmiyorum) konuşurken fal bakar gibi konuşma alışkanlığım da ondandır.

Dikkat etmişsinizdir. Genellikle kötü şeyler söylemekten de kaçınırım. İki sebebi var bunun . Birincisi, insanlara kötü haber vermekten hoşlanmıyorum. İkincisi ise, sizin dikkatinizi ve enerjinizi üzüleceğiniz bir potansiyele odaklamak istemiyorum.

KARTLARI AÇTIRIRKEN;

*Kesinlikle kendinizi iyi hissettiğiniz bir an, mesajınızı yazın. İyi değilseniz
    mutlu olduğunuz anları düşünüp, derin bir nefes alın.. işte yazmaya hazırsınız. (Kötü ve karamsar bir hava içindeyseniz bu kartlara yansıyacaktır.) O yüzden iyi ve mutlu düşünceler içine girip mesajınızı yazın.

*Siz baktırırken hayrınıza olana odaklanın. (çok önemli)

*Sorularınızı ne yapmalıyım? nasıl davranmalıyım? şeklinde sorun.

*En az dirençli yoldan gitmek için ne yapabileceğinizi öğrenin.

*Önünüzdeki potansiyel durumlardan haberdar olun

*Ona göre -alınacak bir tedbir var ise- hazırlıklı olun.

*Aynı konular içinde sürekli kart açtırmayın. Genellikle ilk yapılan açılım olacak şeylere daha yakın sinyaller verir. Sürekli aynı soruyu kartlara sormak kafanızı karıştırmaktan başka bir işe yaramaz.

aşağıdaki linki okumadan mesaj yazmayın lütfen. Aksi takdirde
    istemeden ceza alabilrisiniz.

http://www.meleklermekani.com/tarot...ri-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri.html

SAĞLIKLA KALIN:melek:

Son düzenleme: 18 Mayıs 2009
  2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Lütfen TAROT açtırmadan okuyunuz..
    çok saol ablacım zaten geleceği sadece allak bilir bizimkisi zevk işte

3. gokcenx

gokcenx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Lütfen TAROT açtırmadan okuyunuz..

SAYIM 8 2 78 ben gökçen hüseseyini beni seviyor mu ben aslan o balık burcu..

sevkurt bunu beğendi.
  4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Ce: Lütfen TAROT açtırmadan okuyunuz..

kart açılımları diğer konudan canım.

urgan bunu beğendi.
  5. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: TAROT açtıranlara TAVSİYELER ÖNEMLİ*
    handan banda bakarmısın.1 ay oldu erkek arkadaşımdan ayrılalı ban geri dönecekmi diye.onun adı kamil yay burcu.ben başak burcuyum.22 18 63 şimdidec teşekkür ederim.

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Son düzenleme: 10 Mart 2009
  7. melaymer

melaymer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler...

8. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

merhaba.burcum balık.ufukta evlilik varmı.sayılarım 2 7 20 teşekkürler.

Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikür ve Pedikür'ün Püf Noktaları!

Manikür ve Pedikür'ün Püf Noktaları!

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür.Günlük hayatımızda bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakımınada önem verme-liyiz.Eller iletişim esnasinda en önemli unsurlardan biridir.Şeytan tırnaklarına dikkat edilmeli,kişinin yaşına, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalıdır. Sürekli kırılan ve ayrılan tırnaklar ,besleyici ilaçlar ile güçlendirilmelidir.Pedikür...
  2. what ile soru sorma

what ile soru sorma

what ile soru Bir nesnenin ne olduğu sorulurken “What is this?” veya “What is that?” şeklinde sorulur ve “That is a book.” veya “ It is a book.” olarak cevaplanır.What is this? ve What is that? sorularındaki is fiili What’s this ve What’s that şeklinde kısaltılabilir. Örnek: A: What is this? Veya What’s this? B: It is a classroom. Veya It’s a classroom.
  3. Manikür ve Pedikür'ün Püf Noktaları!...

Manikür ve Pedikür'ün Püf Noktaları!...

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür.Günlük hayatımızda bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakımınada önem verme-liyiz.Eller iletişim esnasinda en önemli unsurlardan biridir.Şeytan tırnaklarına dikkat edilmeli,kişinin yaşına, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalıdır. Sürekli kırılan ve...
  4. Manikür ve pedikürün püf noktaları

Manikür ve pedikürün püf noktaları

pedikürlü ayak pedikürlü tırnaklar ayaklar manikür çeşitleri pedikür çeşitleri Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatımızda bütün vücudumuza olduğu gibi el ve ayak bakımına da önem vermeliyiz. Eller iletişim esnasında en önemli unsurlardan biridir. Şeytan tırnaklarına dikkat edilmeli, kişinin yaşına, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalıdır....
  5. El Bakımı ve Püf Noktaları

El Bakımı ve Püf Noktaları

bakımlı olmanın püf noktaları el bakımı püf noktaları EL BAKIMI ve PÜF NOKTALARI —Eller günde birkaç defa yumuşak sabunla ve bol temiz suyla yıkanmalı kurulandıktan sonra iyice kremlenmelidir. Haftada 1–2 defa ellere çok yağlı kremle masaj yapılmalıdır. —Limon parmakları temizleyip renkleri açar ancak limon suyu cildi kuruttuğu için daha sonra krem sürülmelidir. —Yumuşak tırnakların en...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş