gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

taş var kafa yarar taş var böyle güzellik katar:)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: taş var kafa yarar taş var böyle güzellik katar:)
    harıka ya..

taş var kafa yarar taş var böyle güzellik katar:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Magnezit taşı yararları

Magnezit taşı yararları

magnezit taşı manyezit taşı mangazit manyezit nedir magnezit nedir Magnezit : Yeryüzünde bilinen en değerli minerallerden birindendir. Hassas işlenme özelliğinden dolayı değerli taş oldğundan çok fazla tercih edilmez. Yaygın olarak ticari ve tıbbi kullanımı olan en önemli taşlardan biridir. Beyaz, gri, sarı ve kahverengi renklerinden olurlar. Analiz etmekte, kendini tanımakta, araştırıcılık...
  2. umulmadık taş baş yarar

umulmadık taş baş yarar

Rafet el Roman'ın klibinde oynayan şarkıda düet yapan kamyon şoförü Yusuf Güney'i ilk başlarda ciddiye almadığını söyleyen El Roman yanılgıya uğradı ....... YUSUF'U EN BAŞTA CİDDİYE ALMAMIŞTIM CANLI YAYIN AKŞAM KEYFİ'NE TELEFONLA BAĞLANAN BAŞARILI SANATÇI RAFET EL ROMAN, YUSUF GÜNEY HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Yusuf Güney'le nasıl tanıştığını anlatan Rafet El Roman, başarılı...
  3. atilla taş gangam style sözleri var mı

atilla taş gangam style sözleri var mı

Kızlar atilla taş yeni parça yapmış daha doğrusu araklamış şu anda tüm dünyanın dinlediği gangam styl parçasını değiştirmiş ve yam yam style yapmış burada söylenen videoda yani sözler lazım bana bu parçanın sözlerini arıyorum var mı kızlar ?

Sayfayı Paylaş