gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Tasarım harikası sallanan sandalyeler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, tv karşısında ,kitap okurken,balkon ve bahçelerinizde bu tasarım harikası sallanan sandalyelerden istemez misiniz? Sallanan koltuk ve sandalyeler aslında retro kabul edilir ancak bu yenilikçi tasarımlar bu klişeyi yerle bir ediyor.Görsellerden göreceğiniz üzere bu sallanan sandalyeler muhteşem. rubyrockingchair.jpg 150694_10151185339585205_1302423640_n.jpg aarnio_keinu_iso.jpg chair-410x410 (1).jpg emma-360-rocking-chair-by-oshar-vazquez-mexico.jpg rockingchair.jpg

Tasarım harikası sallanan sandalyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tasarım harikası ayyakabılar

Tasarım harikası ayyakabılar

Karşınızda tasarım harikası ayakkabı ve terlikler.. Ayakkabı tasarımına biraz espirili yaklaşmışlar pek de şeker olmuşlar ne dersiniz??
  2. Tasarım harikası sandalyeler

Tasarım harikası sandalyeler

2012 sandalye modelleri Tasarım sandalyeler Bu tasarım sandalye modellerini çok beğendim. Bir çok rengi varç. Hatta rengarenk olanı bile var. görüntüsünü tert dönmüş şemsiyeye ve hamağa benzettim. Çocuklar için olanı çok tatlı. Eğer sizde balkonunuzda çocuk odanızda bahçenizde oturma odasında farklılık yaratmak istiyorsanız bu sandalye ilginizi çekebilir meleklerim.
  3. 2014 Sallanan Koltuk-Sandalye Modelleri

2014 Sallanan Koltuk-Sandalye Modelleri

sallanan koltuk modelleri, sallanan koltuklar, sallanan sandalye modelleri Sevgili melekler, ben küçükken alt kat komşumuzun evinde bir sallanan sandalye vardı. Ve pek de sık gitmediğimiz antikalarla dolu bu evde hep o sandalyede sallanmak istemişimdir. Ama, belki onlar için sallanan sandalye çok anlam ifade etmediğinden ya da bir çocuğun hayal dünyasındaki yerini kestiremediklerinden midir...

Sayfayı Paylaş