gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Tasarım ödüllü koltuk

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

bernardo koltuk Avusturalyalı tasarımcı simone Leamon ilginç koltuk tasarımı ile cicely&colin rigg çağdaş tasarım ödülünü kazandı. [​IMG]

Yandan Convers ayakkabıya benziyo önden kovboy flimlerindeki kadınların uzun kat kat elbiseleri gibi duruyor.Tasarımcı bu koltuğu kelebek kanadı olarak düşünmüş ve öğle tasarlamış.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi ben tam olarak birşeye benzetemedim ama ödül vermişlerse vardır bir bildikleri. Haa alıp evimizde kullanabilirmiyiz yani ben kullanırmıyım hayır :D Benim veletler bunu ayakkabı diye girerler yav :D:D:D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş düşünülmüş..

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Valla neresine ödül vermişler ki bunun.hahaha

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Ödül almış heee :S :S :S

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bende konvers sandım ilk.tşkler

Tasarım ödüllü koltuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni yıl hediyeniz tasarım ödüllü olsun :)

yeni yıl hediyeniz tasarım ödüllü olsun :)

Tasarım ödüllü yeni yıl hediyesi Dünyanın en prestijli tasarım ödülü olan If Awards ödülünü almaya hak kazanan Electrolux Ergorapido, şarjlı el süpürgesini klasikleşen çizgisinden çıkartarak, renkli ve zarif tasarımla buluşturuyor. Kablosuz kullanım sağlayan Ergorapido 2'si 1 arada, tek seferde 80 m2 alanı temizleyebiliyor. Kolay temizlik için, dikey üniteyle...
  2. Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

ilginç tasarımlar ve yapılışları güzel tasarımlar ve yapılışları tasarım koltuklar Tarzda her zaman değişik ve ilginç olanı,alışılmışın dışında olanı seven arkadaşlarım için tam onlara göre sandalye modelleri.Ben tarz olarak bir isim bulamadım Farklı ve ilginç bir tasarım diyebilirim.Aslında görünümleri farklı olsada,rahat ve kullanım amaçlılar. Tam bir kitap kurdu için ideal bir koltuk...
  3. Yeni Tasarım Josephin Koltuk Tasarımları

Yeni Tasarım Josephin Koltuk Tasarımları

Modern Josephin Koltuk Takımı Modelleri En Yeni Josephin Koltuk Takımı Tasarımları Değişik Renkli Josephin Koltuk Modelleri Özel oymalı josephin koltuk takımı modelleri ile yatak odalarınızı ya da evlerinizin giriş kısımlarında dekor değişimi yapmak artık çok kolay. Özel yapılmış kleopatra josephin koltuk takımı modelleri ile 2014 senesinde farklı görünümlü alan zenginlikleri...
  4. Yeni Tasarım Bellona Koltuk Takımları 2014

Yeni Tasarım Bellona Koltuk Takımları 2014

Modern Görünümlü Bellona Koltuk Takımı Modelleri Yeni Tasarım Bellona Koltuk Takımları 2014 Bellona Koltuk Takımı Modelleri Bellona kalitesini odalarınızda yaşatmaya ne dersiniz? Bellona senelerdir kalitesinden ödün vermeyen bir çok koltuk takımı ve majör koltuk takımı modeli çeşidi ile odalarınızdaki yerlerini almakta ve ister modern ister spor görünümleri odalarınıza davet etmektedir....
  5. 2016 Yeni tasarım köşe koltuk takımı modelleri

2016 Yeni tasarım köşe koltuk takımı modelleri

Her mekanın genişliği farklıdır.Bir çoğumuz şekilsiz alan sıkıntılarından ötürü mobilya seçimi yaparken hayli zorlanıyoruz.Günümüzde mobilya sektöründeki gelişmeler sayesinde alternatif seçimler yapabiliyoruz.Bana göre köşe koltuk takımları şekilsiz mekanlar için en iyi seçim.Odanız ister büyük ,ister küçük olsun farklı ebatlarda köşe koltuk takımı bulmak mümkün..Aileniz ile birlikte keyifli...

Sayfayı Paylaş