Tavuk_kavurma İle Röportaj

sağolun kızlarr ama okurken yuhh dedim bu benmiyim gülücüklerim olmayınc apek bi ciddi olmuş şuleeeee smileylerimi yemişin amaa :D:D:D yazışma dilinin de böle bir zorlupu var :D:D

Tavuku uzun bir süredir tanıyorum hiç bu kadar mütavazi ve ciddi olduğunu görmemiştim sankim şuleyi bir an önce başımdan gitsin gibisine vermişsin cevapları tavukum kavurmam:DŞaka bir yana harbiden güzel olmuş ikinizinde yüreğine sağlık

Ha bu arada tavuk beni yolacakmışsın bayrama yakın yolda temiz temiz girem bayrama iyi olur :D

hee kıss sormaa aslında özle mesajı iletim bak çok eğlenceli ahahaha nnesee sorular zaten pek derine iner türde değildi çok güzel yırttım artık siz düşünün bebemmm :D:D bayramda gelcem bütün evleri gezicem burdaki kızlarında :D:D yolunma günü olucak :hhh: :hhh:

edit : pasime cevappp bebemmm sen biraz babana benzion ama yinede seviom evlat evlatdır :D:D:D

Herkes için yeni bir başlık mı açacaksın Şulecim, çünkü burası yorum doldu, sonra röportajlrı ara ara bulamıcaz !...

Zaten haftanın röportajı diye bir bölümümüz var o bölümün içine her hafta kiminle röportaj yapılmışsa ona göre yeni bir başlık açılması uygundur:)

Geri