gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tavuskuşu Kuyruğundan Yapılan Gelinlik

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gelinnikler tavus kuşu gelinlik çocuk gelinnikleri Acaba değişen teknoloji ve dünyayla birlikte bazı gelenekler ve göreneklerde kayboluyormu gittikçe diye düşünüyorum bunlardan biride saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz gelinlikler her genç kızın rüyası beyaz gelinliktir yaa şimdiki vereceğim gelinlik modeli işte bu tanıma yakından uzaktan hiçbirşekilde uymuyor çünkü tamamen tavuskuşunun tüyleriyle yapılmış bir gelinlik modeli
    Ne kadar değişirse değişsin dünya ve moda onu bunu bilmem beyaz gelinliğin yeri her zaman ayrıdır ve hiçbir modelde o beyaz gelinliklerin yerini tutamaz diye düşünüyorum:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tavuskuşu Kuyruğundan Yapılan Gelinlik
    ayyy aslında güzel ama gelinlik oldugu belli degil hemde tasımak cok zor olur onu

Tavuskuşu Kuyruğundan Yapılan Gelinlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuyruk

kuyruk

: Kuyruk Kuyruk teb'aya, bir millet yahut topluluğa mensup olan insanlara, Kişinin kendi kuyruğu olduğunu görmesi, insanlardan ona tabi olan, onun görüş ve düşüncelerini benimseyen kimselere delalet eder.Rüyasında kendisini kuyrukta beklerken gören kimse eğer sabır gösterirse, ilerde çok başarılı olacak demektir. Kendisinin kuyruğu olduğunu görmesi yeni insanlarla tanışacağına yorumlanır....
  2. Birbirinden Zarif Tavuskuşları

Birbirinden Zarif Tavuskuşları

Bunlarda Beyaz Tavus Kuşları
  3. Tavuskuşu tüyü tacları

Tavuskuşu tüyü tacları

tavuz kuşu tavus kuşu Tavuskuşlarını herkes bilir.Bilmeyenler için bir adet resmini ekledim:DNe demişler bilmemek ayıp değil görmemek ayıp:)Ben şahsen o kuş biliyordum ama adının tavus kuşu olduğunu yeni öğrendim:):):)Gülmeyiniz lütfen:seker: Şaka bir yana gerçektende harika bir kuş.O tüyleri sanki özenle tek tek yerleştirilmiş gibi.Modacılarda o ihtişamlı kuşun tüylerinden çok güzel...

Sayfayı Paylaş