gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

tek askılı ve tek kollu bluzlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

tek kollu bluzlar tek kollu bluz kol bluz bluzler modelleri
    Bu yazın modası tek kol modası olacağa benziyor.bluzlar ve elbiseler çoğunlukla tek kollu ve tek askılı olacak.benden söylemesi.buyurunuz;

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tek askılı ve tek kollu bluzlar
    bunlar harika bayıldım valla canım

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sağolun kızlar o sizin süperliğiniz ve mükemmelliğiniz.bende beğendim valla:D:Dteşekkürler:)

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu tarz bluzlara bayılıyorum. İnsanın fiziğini inceden inceye vurgulayan kıyafetler. Doğru kesimde bir etek veya çok yüksek belli olmayan pantolonlarla güzel duruyor. Tek askılı bluzların sevdiğim yanlarından biri de köprücük kemiğini yansıtmaları. Bence kıyafetin vurgulayabileceği en zarif bölgelerden biri orası. Teşekkürler bluzlar için, ellerine sağlık :)

tek askılı ve tek kollu bluzlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Kollu KaldiraÇlarin Tanitilmasi

Tek Kollu KaldiraÇlarin Tanitilmasi

tek kollu kaldıraç kaldıraç soruları tek kollu kaldıraçlar deneyi çeşitleri DENEYİN AMACI: Tek kollu kaldıraçlarda dayanma noktasanın kuvvet ve yükün dışında olduğunu bilme, çift kollu kaldıraçlarda olduğu gibi “Kuvvet x Kuvvet kolu = Yük x Yük kolu “ bağıntısını deney yaparak öğrenmek. HAZIRLIK SORULARI: 1-Ağır bir kaya parçasını kalas yardımıyla...
  2. tek kollu çok güzel elbiseler..

tek kollu çok güzel elbiseler..

tek kollu bluzlar tek kollu bluz elbiseler kol bluz bluzler Yaz için birbirinden şık tek kollu bluzlar... Ben ikinciye bayıldım :)
  3. Tek kollu giyim 2010_2011

Tek kollu giyim 2010_2011

2009 yılı bitmeden ve 2010 yılına girmeden şimdiden 2010 ve 2011 modası belirlendi.Artık modanın hızına yetişilmiyor.Her geçen gün yepyeni tasarımlar biz moda severlere sunuluyor.İşte 2010 ve 2011 yılın moda giyim tarzı tek kollu elbiseler.
  4. Tek Omuz Bluz Modelleri

Tek Omuz Bluz Modelleri

tek omuz bluzlar tek omuz bluz modelleri Havalarınb ısınmasıyla birlikte ince kıyafetler, hafif dekolteler giyimimize yansıdı melekler :) Bu yaz geçen sezonda da olduğu gibi tek omuz bluzlar yine oldukça revaçta. Spor ya da abiye, etek ya da pantolonlarla kolayca kombinlenebilen bu şık bluzlar 2012 yazına yine damgasını vuracak. Eğer alışverişe çıkacaksanız tek omuz bluzlara bakmayı ihmal...
  5. 2015 tek askılı gelinlik modelleri

2015 tek askılı gelinlik modelleri

tek askılı gelinlikler,tek askılı gelinlik modelleri,2015 tek askılı gelinlik modelleri Kadınlar için hayatlarının belki de en önemli gününde nasıl görüneceğine karar vermesi deyim yerinden hayat memat meselesidir. Bu bilen tasarımcılar yine birbirinden nefis kreasyonlar hazırladı, biz de elimizden geldiğince hepsini sizlere tanıtmaya çalışıyor. 2015 gelinlik modelleri karar verme sürecinizi...

Sayfayı Paylaş