gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**Tek bildiğim birtek sen kaldın**

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Gözlerin delip geçerken beni,gecenin ıssızlığında.Yine izin verdim beni büyülemene,hiç kıpırdamadan öylece durup dinledim sakince.Gideceği yere kadar gitmesine izin verdim.Sonra herşey silindi birtek sen kaldın .Gerçekti,gerçektin diyemeyeceğim,ben de bilmiyorum gerçeğin tanımını,hiç yaşamadım.Tek bildiğim birtek sen kaldın...Ben mi ,ben yoktum.Sana dönüşmüştüm çünkü. Bir an damarlarında akan kanın debisini hissettim,parmak uçlarıma iğneler battı.Senin gözlerinle sana baktım.Hangimiz hangimizin düşüncesindeydi anlamadım.
    Sonra gölgeler geçti gözlerinden,gözlerimizden.Bağlantı koptu aniden,tam hatırlamak üzere idim,tam dilimin ucundaydı ismin,cismin tanışlığın,yoldaşlığın.....Yine ikiye bölündük,sen orda ben burada,yine hayal oldun uzaklarda,rüylarımın bile seninle ilgili kısımları mühürlü...Yasaklıydın madem düşüncelerime girmeye,neden gerçeğin kör çukuruna benzeyen bu bir çift göze göründün.
    Yaratıcılığım ve başıma her zaman bela olan hayal gücüm konu sen olunca tükeniyor.Dedim ya yasaklısın yedi dağ ardına sürgün edildik.
    Hani burası benim oyun bahçemdi hani ben yazacaktım piyesi ...Yok yalan valla ...Anladım artık bir gölge oyunu bu...Biz sadece gölgeyiz..Ölü mektuplar yazıyoruz en fazlası....Umut mu,umut her zaman var ..Olmak zorunda , gönülsüz oyuncuları bu oyunda tutmak için ....

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **Tek bildiğim birtek sen kaldın**
    çok güzeldi umut bittiğinde herşey bitmiştir zaten

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **Tek bildiğim birtek sen kaldın**

aynen ablam katılıyorum sana canımsınnn

**Tek bildiğim birtek sen kaldın** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bazen birtek resim çok şey anlatır ...

bazen birtek resim çok şey anlatır ...

bazen birtek resim çok şey anlatır acaba gerçektende telefonumuza ve bilgisayarımıza ve televizyonumuza verdiğimiz değeri bize gerçekten lazım olan değerlerimize verebiliyormuyuz kendimizi sorguladıkmı hiç mesala sadece türbanı yüzünden okuyamıyan kardeşlerimizi ne kadar destekledik sadece üzülmek yeterlimi yoksa onlar için somut şeyler yaptıkmı yoksa internet varken bu gibi önemsiz...
  2. her bir bahar birtek cicek gibi

her bir bahar birtek cicek gibi

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x584 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  3. aklımda bir tek şey var!!!sen...sen...sen...

aklımda bir tek şey var!!!sen...sen...sen...

Bu gece seni düşündüm yine Ardından bir sigara daha yaktım Fikrimde sen zikrimde sen Hep sen varsın Uykularım delik deşik oldu İnan şimdi şu hayatı uğruna verebilirdim Her insanın içinde bir burukluk vardır ya Benim burukluğumda sensin Avunmak için tüm kumsallara ismini yazdım Ama dalgalar tıpkı Beni sevmediğin gibi Silip geçti Bir sevmek bin defa ölmek diyorlar ya Bende...
  4. ilksah_shop AVON U BY UNGARO ERKEK EDT 75ml 39.90 TL HİÇ BİRYERDE YOK BİRTEK BENDE

ilksah_shop AVON U BY UNGARO ERKEK EDT 75ml 39.90 TL HİÇ BİRYERDE YOK BİRTEK BENDE

AVON U BY UNGARO EDT 75ml SINIRLI STOK YETİŞİN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ AVON U BY UNGARO EDT 75ml SINIRLI STOK YETİŞİN GittiGidiyor.com'da #37923143

Sayfayı Paylaş