gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tek Bir Söz..

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

tek bir söz [​IMG]

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Tek Bir Söz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şimdi söylenecek bir tek söz kaldı dilimde ...

şimdi söylenecek bir tek söz kaldı dilimde ...

soğuk bir aralık akşamı hüzünle biten bir romanın ardından sana bir mektup yazdım sevgili yaşama dair umutları yeniden soldurarak sineme korkulardan kaçıyorum mevsimlerimin bir de avutulmuşluk temennileriyle bezenmiş kağıtlara yazıyorum sen diye bildiğim benimsemişlikleri.. bir de gecelere uzanıyorum sana benzetiyorum parıltısını yıldızların ışıltısını güneşin gözlerin düşüyor...
  2. Sagopa Kajmer Çünkü Bir Tek Yol Var Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer Çünkü Bir Tek Yol Var Şarkı Sözleri

sagopa kajmer Sagopa Kajmer, şarkı sözleri, 2011, şarkıları, sözleri, burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in Saydam Odalar albümünün parçalarından biri olan Çünkü Bir Tek Yol Var' ın sözlerini sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Verse 1 Düşüncelerden düşüncelere taşınıp duruyorum. Düşünüp dururken kalbimi aşındırıyorum. Gerçeğin gözlerinin içine bakmak ve bakarken göz kırpmamak şifrem. Müzüik...
  3. Tek bir hayatınız var

Tek bir hayatınız var

SİMURG (ZÜMRÜDÜ ANKA) EFSANESİ Rivayet olunur ki; Kuşların hükümdarı olan Simurg ( Zümrüd-ü Anka, Kaknus, ya da batıda bilinen adıyla Phoenix ), Bilgi Ağacı’nın dallarında yaşar ve her şeyi bilirmiş. Bu kuşun özelliği gözyaşlarının şifalı olması ve yanarak kül olmak suretiyle ölmesi, sonra kendi küllerinden yeniden dirilmesidir. Kuşlar Simurg'a inanır ve onun kendilerini kurtaracağını...
  4. Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü

Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü

Selam millet acaba aranızda 30 haziran Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısının sözlerini bilen var mı varsa lütfen bana da yazsın o şarkının sözlerini.
  5. Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Sözleri Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında ama senin yüzünden ölmem demiş, ne yalan söyliyim bence şahane söylemiş:) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin şarkı sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu şarkıyı seven tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. İşte başladık bir...

Sayfayı Paylaş