gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tek çocuk mu çok çocuk mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sizce tek çocuk olmak mı iyi, kardeşli olmak mı? Ya da şöyle diyeyim, tek çocuk olup yaşasın ben çok mutluyum diyen var mı aranızda?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Valla biz kalabalık bir aileden geldiğimiz için geniş aile olmayı seviyoruz:)
    Tek çocuk belki ekonomik açıdan artı kazandırır kişiye...Çocuğa daha iyi olanaklar sağlayabilir ama ben yinede 4 çocuklu bir aile olaraktan bu durumdan çok memnun olduğumuzu söylemek istiyorum. Hepsinin yeri ayrı gönlümüz de...Bakımları maddi manevi zor olsada Allah herşeyin hayırlısı versin diyerek evladın da hayırlısını versin...

tek çocuk mu çok çocuk mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayram çocuğu musunuz seyran çocuğu mu?

bayram çocuğu musunuz seyran çocuğu mu?

Hepimizin içinde bir çocuk vardır, ama nasıl bir çocuk? Belki bayram çocuğudur, belki balo çocuğu, belki seyran, belki sokak çocuğu... Merak ediyor musunuz; ya siz hangisisiniz? Öyleyse test edin ve gerçeği görün! Bayram çocuğu musunuz seyran çocuğu mu?
  2. Çocuklarınız çok mu çekingen ???

Çocuklarınız çok mu çekingen ???

zerrin topçu bilgen Sizde çocuğunuzun diğer çocuklarla hemen kaynaşmasını istiyorsunuz, ama bir türlü olmuyor. Her gittiği yer de geri planda kalmayı tercih etmesi sizi üzüyor. Çocuğunuza gerekli ilgi ve sevgiyi gösterdiğinize de inanıyorsunuz. Çekingen çocuklar kimdir? Hisar Intercontinental Hospital Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Zerrin Topçu Bilgen çekingen çocukları şöyle...
  3. Çocuğunuz çok mu terliyor

Çocuğunuz çok mu terliyor

bebeğimin başı çok terliyor bebegim cok terliyor çok terleyen bebekler bebeğim bebeğim Çocuğunuz çok terliyorsa Melişlerim bunları uygulayınn:) Belki onu çok giydiriyorsunuzdur.Fazla giydirme iki nedenden dolayı kötüdür.İlk önce terleyen çocuk üşütmeye çok elverişlidir.Vücudu su içindedir.Eğer çocuk açılarsa bütün su birden soğur ve sıcaktan soğuğa ani bir geçiş olur.İkinci neden çok...
  4. Çocuğunuz Bunlardan Korkuyor mu??

Çocuğunuz Bunlardan Korkuyor mu??

Çocuklar Ve Korkuları Çocuklarda Korku Çocuklarımız bazı dönemler özellikle 2 yaşından sonra bazı şeylerden korkmaya başlarlar..Mesela benim kuzenim vardı cocukken paçamdan ayrılmazdı...Uzaylılardan çok korkardı bir uçak geçse filan hemen koşardı sarılırdı bize...:D:D Sizin çocuklarınızın da korkuları varsa bu şekilde onlara nasıl yaklaşmamız gerektiği hakkında öneriler sunuyorum.......
  5. Tek Çocuk mu?Yoksa kardeş mi ?

Tek Çocuk mu?Yoksa kardeş mi ?

çocuğuma kardeş gerekirmi,tek çocukmu çok çocukmu,tek çocuk yapmak doğrumu,tek çocuğun faydaları,tek çocuğun dezavantajları Çocuk sahibi olmadan önce pek çok çiftin kararsız kaldıkları konulardan biri, kaç çocuk sahibi olmak istedikleri. Günümüzün ekonomik şartları ancak bir çocuğun bakımına ve eğitimine imkan verirken, çoğu çift çocuğunun kardeşsiz, tek çocuk olarak büyümemesinden yana....

Sayfayı Paylaş