Tekirdağ ilinin neleri meşhur?

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

tekirdağın neyi meşhur tekirdağ ın neyi meşhur tekirdağın şeyleri tekirdağ şeyleri
    Tekirdağ denince aklınıza ne geliyor diye sorsam bazılarınızdan hemen Tekirdağ rakısı dediğini duyar gibiyim:D

Peki bu güzel ilimize gittiğimizde neleri meşhur nereleri gezmeliyiz diye soranınız varsa ben de şimdi size bu örnekleri verecem:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

^hilal^, EnCey ve Young bride bunu beğendi.
  2. swetla

swetla New Member

Cevap: Tekirdağ ilinin neleri meşhur?

denemek lazım

3. peri_masalı

peri_masalı New Member

tekirdağa yolunuz düşerse tekirdağ köftesinide yemeden gitmeyin nefissss :) ;)

4. berennaz

berennaz Kayıtsız Kullanıcılar

arkadaşlar ben tekirdağlıyım mutlaka gitmelisiniz çok güzel bir şehir memleketim diye demiyorum ama tavsiye ederim köftesi peynir helvası şarabı rakısı kirazı saymakla bitmez kızları güzeldir hele o sahilde deniz kenarında çay içmenin keyfi rakı balık süper mutlaka gidin

5. juju

juju New Member

ben gelmiştim evet güzel bide kiraz şenlikleride var onuda ben ekliyim

Tekirdağ ilinin neleri meşhur? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Meşhur

Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir. Rüyada meşhur birisini gören kimse geleceğini rahat ve bolluk içinde yaşar demektir
  2. Tekirdağ

[B]Tekirdağ[/B] Marmara Bölgesi’nin Trakya kısmında yer alan ve Tekirdağ ilinin aynı isimli merkez ilçesi olan yönetsel birimidir. 2000 nüfusu 107082 idi. Tarihi isimleri arasında [I]Rodosto[/I] veya [I]Rhaedestos[/I], ve Bizans İmpatatorluğu döneminde de, devletin ismine benzer şekilde, [I]Bisanthi[/I] sayılabilir. Orhan Gazi saltanatından itibaren Türklerin bölgeye yerleşmeleri ile...
  3. Tekirdağ Tarihi

[B] Tekirdağ ili coğrafi konumu dolayısıyla stratejik önem taşıyan, Anadolu ile Balkanlar arasında geçit bölgesi, İstanbula yakınlığı sebebiyle Boğazlar üzerinden geçen Asya ve Avrupa kavimlerinin ilişkileri Tekirdağı İstanbul tarihine sıkı sıkıya bağlamıştır.İstanbulun zaman zaman saldırıya uğramasının etkileri ilimizde de görülmüş, topraklarının da verimli olması birçok kavimlerin...
  4. Muğla ilinin ekonomik yapısı

muğla yöresel kıyafetleri muğla nın ekonomik özellikleri muğlanın ekonomik özellikleri nın hayatı kıyafet isimleri [B]Muğla ilinin ekonomik yapısıyla ilgili tüm bilgiler merak ettikleriniz:) Turizm girdileri, il genelinde çok önemli bir pay oluşturur. 127.000 belgeli ve denetimli işletme, yıllık ortalama 500.000.- USD'lik döviz girdisi sağlar. Ekonomi, il genelinde tarıma dayalıdır. Tarımsal...
  5. Mısırın Neleri Meşhur

[B]Mısırın Nesi Meşhurdur Mısırın Neleri Meşhur[/B] Merhaba Sevgili Melek'ler... "Mısır'ın nesi meşhur?" diyen misafirimze bu sayfamızda sizler de bilgi edinin diye cevap veriyoruz. Şimdi gelin bakalım Mısır neleri ile meşhurmuş:) [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/soru-146.jpg[/IMG] Mısır ayrıca Mısır Arap Cumhuriyeti olarak da bilinir, Kuzey Afrika'nın Nijerya'dan...

Sayfayı Paylaş