Tekirdağ ilinin neleri meşhur? | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Tekirdağ ilinin neleri meşhur?

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    tekirdağın neyi meşhur tekirdağ ın neyi meşhur tekirdağın şeyleri tekirdağ şeyleri
    Tekirdağ denince aklınıza ne geliyor diye sorsam bazılarınızdan hemen Tekirdağ rakısı dediğini duyar gibiyim:D

Peki bu güzel ilimize gittiğimizde neleri meşhur nereleri gezmeliyiz diye soranınız varsa ben de şimdi size bu örnekleri verecem:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

^hilal^, EnCey ve Young bride bunu beğendi.
  2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tekirdağ ilinin neleri meşhur?
    denemek lazım

3. peri_masalı

peri_masalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekirdağa yolunuz düşerse tekirdağ köftesinide yemeden gitmeyin nefissss :) ;)

4. berennaz

berennaz Forum Okuru

arkadaşlar ben tekirdağlıyım mutlaka gitmelisiniz çok güzel bir şehir memleketim diye demiyorum ama tavsiye ederim köftesi peynir helvası şarabı rakısı kirazı saymakla bitmez kızları güzeldir hele o sahilde deniz kenarında çay içmenin keyfi rakı balık süper mutlaka gidin

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ben gelmiştim evet güzel bide kiraz şenlikleride var onuda ben ekliyim

6. berennaz

berennaz Forum Okuru

umarım bir daha ki sefere benim misafirim olursun

7. dmfghl

dmfghl Forum Okuru

hgnuyfkk

ertrrdrlkoqşıo34444jangıot

8. azranur

azranur Forum Okuru

tekirdağ

efwt çok güzel öğretmenimle gitmiştim

9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    Nişanlım orda görev yapıyo nasipse 3 ay sonra tekirdağlı olcam be ya :D:D

10. Nurum83

Nurum83 Forum Okuru

kirazı peyniri heleki köftesi sahilde çay içmek süperr ...yolu düşenlere çok güzel bide alışveriş merkezi var kiraz şenlikleride süperrr..:deli:

11. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    peynır tatlısı çok lezzetlı yaa:D:D

12. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    aşkımmm orda vatan görevini yapıyoo..... off Tekirdağ Tekirdağ... off...........

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

meyve olarak neyi meşhur diyoruz

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gerçekten tekirdağ çok güzel gitmenizi tavsiye ederim heleki köftesi nefisss sahili her yeri çok güzel

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tekirdağ ilinin neleri meşhur? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tekirdağ ili tarihi!

tekirdağ ın tarihi eserleri tekirdağ ın tarihi mekanları yerleri tekirdağın mekanları tekirdağın eserleri CAMİLERİMİZ VE KÜLLİYELER ıslamiyetin çığ gibi büyüyüp yayılması sonrası, ıslam ülkelerinin her tarafında mescidler, camiler yaptırıldığını görmekteyiz. Yapılan bu eserler, yapıldıkları yerlerin özelliklerine ve onu yapanların görüşlerine göre hüviyet kazanmışlardır. Tekirdağ'ın Türkler...
  2. İllerin meşhur yemekleri

İllerin meşhur yemekleri Hangi İlin Hangi Yemeği Ünlü? Bu sayfamızda illerin meşhur yemekleri hakkında bilgiler sunuyor ve sizlerden de kendi yörenize ait olan meşhur yemeği yazmanızı rica ediyoruz Melek'ler. İşte size illerin ünlü yemekleri Melek'lerim:) Aşağıda alfabetik listeye göre iller ve ünlü olan yöresel yemeklerini lezetlerini öğrenebilrisiniz.; Adana: Adana kebabı, şalgam suyu,...
  3. Tekirdağ İli 2012 Nüfus Bilgileri

2012 Tekirdağ Nüfusu 2012 Tekirdağ Nüfusu Kaçtır 2012 Tekirdağ Nüfusu Nedir Marmara Bölgemizde bulunan Tekirdağ ilinin 2012 nüfus sayımına göre belirlenen nüfus bilgileri şöyle melekler :) 2012'de yapılan adrese göre nüfus sayımında Tekirdağ ilimizin Nüfusu; 829.873 olarak belirlenmiştir. Tekirdağ Türkiye'nin Kuzeybatısında Marmara Denizinin kuzeyinde tamamı Trakya topraklarında...
  4. Tekirdağın Meşhur Köftesi Evlerinize Konuk Oluyor....

Tekirdağ Köftesi Nasıl Yapılır Lezzetli Tekirdağ Köftesi Tarifi Tekirdağın lezzetli tadını damağınızda bırakacak köftesi sadece mutfağa girmenizle evinize gelebilir...Hadi bayanlar bu akşam cocuklarınıza eşinize Tekirdağ ziyafeti yaşatmaya ne dersiniz...Üstelik komşular kapınıza dayanmazsa iyidir...:) Leziz bir köfte tarifi sizlere.... Leziz Tekirdağ Köftesi Malzemeler: 1 kg orta...
  5. Hangi ilin nesi meşhur?

4 mevsimin doya doya yaşandığı, dağıyla, deniziyle, toprağıyla, doğanın en güzel dokusuna sahip ülkemizin her ilinin farklı bir özelliği var…Liste biraz uzun, siz de kendi ilinize katkıda bulunmak isterseniz, sizlerde yazabilirsiniz. Türkiyemiz yüzyıllar boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapması sebebiyle birçok tarihi yere sahiptir. Ilıman iklim kuşağında yer alması sebebiyle de...

Sayfayı Paylaş