gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

temel askerdey ken birgün

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şimdi sizlere bir temel dursun fığrasu anlatacağum :) Biliyom yeri burası değil ama tek konuyu buraya açabiliyoz. temel askerdeyken dursun a oralar nasıl annem babam nasıl diye sorar
    Dursun'' herkes çok iyi selamı var der ama sizin köpek öldü ya,''

Temel; "ne köpek mi öldu?"

Dursun; " hee sizin ineğin kemikleri boğazında kaldi.."

Temel; " ne inek te mi öldü? "

Dursun; " evet annenin cenaze mevlidin de kestiler.."

Temel; "annem demi öldü? "

Dursun; "babanın acısına dayanamadi"

Temel; "ulaa ocağım söndü "

Dursun;''yok la az evvel geçtim evinizin önünden dumanlar halen çıkıyodu.''

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu yoğunlukta yüzümüze yerleştirdiğiniz gülümseme için teşekkür ederiz. Size Temel Fıkraları bölümümüzü tavsiye ederiz :)

temel askerdey ken birgün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temel

temel

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:
  2. Birgün...

Birgün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni...Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  3. gençkız ken neler yaşadı

gençkız ken neler yaşadı

Charlize Theron küçük yaşında kötü çocukluk dönemi geçirdi başından geçenleri anlatan ünlü star dinleyenleri üzen hikayesi anlattı..... EKMEK BİLE ÇALDI! HOLLYWOOD'UN EN GÜZEL VE EN ÇOK KAZANAN KADIN YILDIZLARINDAN BİRİ CHARLİZE THERON. AMA SADECE 15 YAŞINDA BİR GENÇ KIZKEN YAŞAMAYA BAŞLADIĞI TRAJEDİLER ZİNCİRİ İLERLEYEN YAŞLARINA KADAR SÜRDÜ.... Önce eve alkollü gelip kendisini, annesini...

Sayfayı Paylaş