gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Rapsodi İstanbul

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

al tüm param bu dedim boşver dedi sende kalsın bir parça yeter ufak
    kopar ver yiyeceğinden
    etrafına bak onlardan olma sakın
    yola koyul küçük küçük git buralardan

sokaklarda sapsarı yapraklar
    mazgallarda yağmurlar
    hangi kentte bu denli acı var
    başka nerde istanbul kadar
    git...

yapraklar yatağın olsun
    kırlangıçlar arkadaşların
    yıldızlar yorganın olsun
    hem zaten gökte işsiz güçsüz duruyorlar

benden geçti ama sen yap
    git buralardan
    bitene kadar bitmez hayat
    bitti mi de biter ama
    iç tüm şaraplarını bu dünyanın
    kay ıslak güvertelerinde
    tüm güzel kadınların

sokaklarda sapsarı yapraklar
    mazgallarda yağmurlar
    hangi kentte bu denli acı var
    başka nerde istanbul kadar
    git...

yapraklar yatağın olsun
    kırlangıçlar arkadaşların
    büyük aşklar hep senin olsun
    hem zaten boşuboşuna başkalarında duruyorlar

Teoman - Rapsodi İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Gökdelenler

Teoman - Gökdelenler

teoman gökdelenler uzun uzun seyrettim seni diğer köşesinden barın bir karakter oturttum yüzüne,kalbine uzaktan bakıp insanlara konuşmalar yazdım dudaklarasonra kendime baktım tıklım tıklım yalnızdım. gökdelenlerden tükürdüm dünyaya ben hayatım boyunca buyüzden kupkuru ağzım bak geçmedi yıllarca kalbimi yuvarladım sana seni tanımasamda tezgahtan önüne bir yudum al diye eğer hoşuna giderse...
  2. Teoman - 17

Teoman - 17

Boşver beni Mühim değilim Bu O'nun hikayesi Çok beyazdı, kir tutardı Ömrü kelebek kadardı Mektupları şişedeyken Bir de bakmış deniz yokmuş Tek başına dans ederken Mutsuzluktan sarhoşmuş Daha 17'ymiş. Oyundan kalkmak isterken Kağıtlar dağıtılmış Bu hava boşluğunda Artık her şey satılıkmış Trafikte akmayan Hep onun seridiyken Söylediği son şarkı Elveda Zalim Dünyaymış Daha 17'miş
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. Teoman - İstanbulda Sonbahar - AKOR (versiyon 1)

Teoman - İstanbulda Sonbahar - AKOR (versiyon 1)

Am ----------0-----------0----- -------1-----1-----1-------- ----2-----------2----------- ---------------------------- --0------------------------- ---------------------------- Am Dm Am Mevsim rüzgarlari ne zaman eserse o zaman hatirlarim G Am Çocukluk rüyalarim, seytan uçurtmalarim Am Dm...
  5. Teoman 21 Haziran İstanbul Konseri

Teoman 21 Haziran İstanbul Konseri

teoman, 21 haziran, istanbul konseri, yeri, bilet fiyatları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Teoman'ın İstanbul'da vereceği konserin ayrıntıları şöyle; Yer : Turkcell Kuruçeşme Arena - Muallim Naci Cad. No:60 - Ortaköy - Beşiktaş / İstanbul Tarih: 21 Haziran 2011 Sali 21:00 Fiyat : Ayakta: 50,00 TL

Sayfayı Paylaş