gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Am
    Bu çığlık çığlığa dalgalar
    G
    ve hüzünlü güzel martılar
    Am
    Rüzgara çarpıp çarpıp
    G
    gelip doluyorlar kalbime
    Am
    Yalnızım uçurum kıyısında
    G
    Hayat ve ölüm arasında
    Am
    Tüm hayatım akıp geçiyor
    G
    Ayaklarımın altında
    E (E7)
    Daha kaç vücut gerekli
    Am
    Benim seni unutmama

Am E )
    Senden önce senden sonra )
    Dm Am )
    Senden önce senden sonra )
    Am G ) 2 kere
    Daha kaç vücut gerek bana )
    E Am )
    Benim seni unutmama )

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı güncellenmiştir.

Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 2) Teoman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  2. Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm

Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm

söz müzik teoman 2 teoman söz müzik 2 Teoman “SÖZ MÜZİK TEOMAN” 2. Bölüm ALBÜMDE BİR ARAYA GELDİĞİNİZ İSİMLER İLE ORTAK BİR KONSERDE YER ALMAK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ PEKİ ? O söylediğiniz harika bir şey olurdu gerçekten de. Ben çok isterdim böyle bir şeyi. Ama herkesin o kadar çok projesi var ki üzerinde çalıştığı.. Ne kadar isteseniz de kendimden biliyorum, çok isteyip...
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş