gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Senden Önce Senden Sonra

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu çığlık çığlığa dalgalar Ve hüzünlü güzel martılar Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime

Yalnızım uçurum kıyısında
    Hayat ve ölüm arasında
    Tüm hayatım akıp geçiyor
    Ayaklarımın altında

Daha kaç vücut gerekli
    Benim seni unutmama

Senden önce senden sonra(x2)

Bu çığlık çığlığa dalgalar
    Ve hüzünlü güzel martılar
    Rüzgara çarpıp çarpıp gelip doluyorlar kalbime

Yalnızım uçurum kıyısında
    Hayat ve ölüm arasında
    Tüm hayatım akıp geçiyor
    Ayaklarımın altında

Daha kaç vücut gerekli
    Benim seni unutmama

[x2]
    Senden önce senden sonra

Daha kaç vücut gerek bana
    Benim seni unutmama

Teoman - Senden Önce Senden Sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önce ve Sonra - Saçlar -

Önce ve Sonra - Saçlar -

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. M.M'den önce M.M'den Sonra...

M.M'den önce M.M'den Sonra...

İTİRAF EDİYORUM; Melekler Mekanına girmeden önce İnternette saf saf dolaşıyordum. Melekler mekanından sonra İnternet = meleklermekani.com oldu Sadece ve sadece M.M e giriyorum ve bana yetiyor. Darısı M.M`i Keşfetmemiş arkadaşlara.... .
  3. Önce bebek sonra albüm

Önce bebek sonra albüm

Emre Altuğ büyük bir heyecanla baba olacağı günü bekliyor. Yeni albüm hazırlıklarını sürdüren Emre Altuğ, önce oğlu Hüseyin Kuzey’i kucağına alacak, sonra da albümünü çıkaracak. Kelebek'e, "Evlilik fikrine sıcak bakmamın en güzel nedeni çocuktur” diyen Altuğ, şimdi bir yandan şarkıları üzerinde çalışıyor, diğer yandan da 4,5 aylık hamile eşi Çağla Şıkel’in yaşadığı değişimi izliyor....
  4. Dekorasyonda Önce ve Sonra

Dekorasyonda Önce ve Sonra

Öncesi ve sonrası Eski mobilyaları yenilemek Eskiyince atmak yerine yenilemek lazım. ÇÜnkü ortaya çok güzel şeyler çıkabiliyor. Onlar da sevgiye muhtaç. Sevgimizle onlara bambaşka bir görünüm kazandırabiliriz. Eğer biz uğraşmak istemiyorsak yine de atacağımıza bir ihtiyaç sahibine verelim. İhtiyacı olan kişi onu öyle bir şekle çevirir, öyle bir yeniler ki şaşırırız. Ama verdiğimize pişman...

Sayfayı Paylaş