gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Zamparanın Ölümü

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Pardon sizi birine benzettim geçmiş yıllardan Yemin ederim azcık içtim, bu halim doğuştan Şampiyonum sanırken diskalifiye olduğumdan
    İşte sevgili bayan, tüm gevezeliğim bundan
    Bir kız tanırdım eskiden,"hayat berbat" derdi
    Loş kalbinde hayal kırıklıkları biriktirirdi
    Her filmden, kitaptan bir rol seçerdi
    Beğensin diye gelirse ölüm, makyajsız gezmezdi
    Tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan
    Çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan
    Ama dün akşam dedim ki kendi kendime
    Düşünme!
    Kim anlamış ki sen anlayasın böyle?
    Bir şey söyledi ki bence de doğru, bir bar filozofu
    "Çok kadın hiç kadındır oğlum, yalnızlıktır sonu"
    Kadehte yansımama baktı, ayaklı bir kanıttım
    Kadın dergileri testlerinde her soruya yanıttım
    Öyle güzelsiniz ki, galiba korkmaya başlamalı
    Sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı
    Durun, tahmin edeyim, balıksınız değil mi?
    Çok yalnızım, n'olur size gidelim mi?

Teoman - Zamparanın Ölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldü....

Öldü....

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevdadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  2. Ölü/Ölüm

Ölü/Ölüm

Ölmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna; yolculuğa, bir yere taşınmaya yahut yoksulluğa yahut evlenmeye, Ölüm bazen uzlete, rahata kavuşmaya yahut şerefe; âni ölüm yoksul için zenginliğe, zengin için yoksulluğa, Ölmek, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, ölüm belirtileri olmadan, uyurken hastalanmaksızın öldüğünü görmek ömrünün uzun olmasına, Bir şeyden korkan yahut üzüntü ve sıkıntı...
  3. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  4. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  5. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...

Sayfayı Paylaş