gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Terazi Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

mayıs 2010 terazi mayıs 2010 terazi burcu burcu [​IMG]

Terazi Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Başkalarının verdiği kararları uygulamaktan vazgeçin. Hayatınızda kendi kararlarınızın etken olması kadar doğal bir şey yokki. Duygusal anlamda biraz daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu konuda kartlar biraz bencil olduğunuzu gösteriyor.

Yakınındaki birinin de seni kıskandığı hatta zarar verebileceğini söylemeliyim. Paylaşımcı biri ve iyi niyetlisiniz. Herkes sizinle aynı yapıda değil bunu unutmayın.,

Parasal anlamda da kartlar dikkatli olmanı tavsiye ediyor. Bu ay anladığım kadarı ile tabiri caizse dört gözünüde açmalısın. Hiç önemsemediğin yada küçümsediğin birinin yaşatacağı hayal kırıklığı seni üzebilir.

Bazı isteklerin için acele etme. Sabırlı ol. Gelecek sana güzel şeyler vaat ediyor. Planlarını doğru yap. Önceliklerini yeniden değerlendir. Özellikle paraya dayalı bu isteklerde sabırlı olman ve zamana bırakman en akıllıca iş olacaktır.

meleklermekani.com
    Tarot Danışmanı
    handanca

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlıkkkkk ablacımmmm...

3. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    walla ben de aynen 4 gözümü açtım bu ay dikkat etmeye çalışıyorum

Terazi Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terazi Burcu 2010 Tarot Açılımı

Terazi Burcu 2010 Tarot Açılımı

terazi burcu 2010 2010 terazi burcu yorumu tarot terezi Terazi Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Terazi Burcu Meleği sizin adınızı “Özel Melek” Taktım. Siz tüm dostlarınız için özelsiniz. 2010’da size özel bir yıl olacak. Kendinizle ilgili özel kararlar uygulamaya geçeceğe benziyor. Sevgili Terazi Melekleri 2010’da özellikle çok özveride bulunduğunuz ve sabrettiğiniz bir konu için güzel...
  2. Tarot Terazi Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Terazi Burcu Mart 2010 açılımı

tarot terazi Tarot Terazi Burcu Mart açılımı Bu dönem bazı telaşlar sizi yanlış kararlara itebilir. Bence aceleci olmayın. Durumu iyice değerlendirmeden karar almayın. İnancınız size kuvvet veriyor. İyi dostlarınızın da tavsiyelerine kulak verin. İlişkisinde sorun yaşayan melekler düzelme yoluna girecekler. Tabi geçmişte yaşanan sıkıntılardan ders almayı unutmamalılar. Tekrarlanan...
  3. Terazi Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Terazi Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

terazi burcu nisan 2010 terazi nisan 2010 burcu mayıs ayı Terazi Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı Para Kartı (as): Parasal anlamda güzel gelişmeleri gösterir. Celtic Açılım: Terazi meleklerimiz yer değişikliği yaşayabilirler. Büyük bir sorunuzun çözümüde bu dönem mümkündür. Özellikle aile ve çevrenizde takdir toplayacaksınız. Tüm becerilerinizi kullanmıyorsunuz....
  4. Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

kova burcu mayıs 2010 mayıs 2010 kova burcu Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Şuan ne durumdasınız bilmiyorum ama, acil toparlanma zamanıdır. Hataların oluşmasında sizinde parmağınız oldu bunu kabul edin. Bu dönem doğru adımları atarsanız sizin için çok güzel fırsatlar doğacak. Küsler barışabilir, Resmi haber bekleyenler güzel haberler alabilir. Hata kendini kafeste sananlar kafesinden...
  5. Terazi  Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Terazi Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

terazi ağustos 2010 terazi burcu ağustos 2010 Terazi Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Kararsızlıklarınız dikkat edin bazı kayıplara yol açmasın. Deprasyon yada kayıplar sizi huzursuz edecektir. Bekar meleklerimiz evlilik kararı alabilir. Bu dönem uygundur. Bazı meleklerimizin özellikle yeni ilişkilerde ise ilişkilerini gözden geçirmesini tavsiye ediyorum. İhanet yaşayabilirler. Maddi...

Sayfayı Paylaş