gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tercihiniz özel okul mu devlet okulu mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızım önümüzdeki yıl ana sınıfına başlayacak ve okul arayışlarına başladık.Ama özel okula yollayalım derken bir yandan da devlet okuluna mı yollasak diye düşünüyoruz.Hangisi en doğrusu olur acaba çocuk için?

Tercihiniz özel okul mu devlet okulu mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Okul Kalitesinde Devlet Lisesi

Özel Okul Kalitesinde Devlet Lisesi

SİVAS’ta Milli Piyango İdaresi tarafından yaptırılan ve 4 yıl önce eğitim vermeye başlayan Milli Piyango Lisesi çağın gerektirdiği modern donanımı ve son teknolojisiyle dikkat çekiyor. 24 saat güvenlik kameraları ile izlenen okulun Sivas’ta ilk ve tek olduğu belirtildi. Milli Piyango İdaresi tarafından yaptırılan ve 2004- 2005 eğitim öğretim yılında açılan Milli Piyango Lisesi, son...
  2. 2012-2013 okulların açılış tarihini biliyor musunuz ?

2012-2013 okulların açılış tarihini biliyor musunuz ?

2012-2013 okullar ne zaman açılacak ? Sevgili meleklerim 2011 yılı için ilkokul 1. sınıflar bugün yani 12/09/2011 tarihinde açıldı, önümüzdeki yıl ise yani 2012- 2013 öğretim yılı için 17 eylül 2012 tarihinde okullar açılacak şimdiden bilginiz olsun diye konuyu açıyorum :D:D
  3. Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ?

Bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış doğru mu ?

Ben süper bir haber duydum artık bilardo okullarda seçmeli ders olacakmış.Ben de yeni yeni merak sarmıştım,i sınıftaki erkek arkadaşlardan öğrenmeye çalışıyordum. Doğruysa bu haber süper :D
  4. Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

çocuğunuz okula hazır mı,çocuğunuz okula gitmek istemiyor mu,çocuğum okula gitmekten korkuyor,çocuğunuz okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyor ne yapmalıyım, Okulların açılmasına sayılı günler kala bu yazıyı okumanızı öneriyoruz. Şimdiden çoğu ebeveyn daha okullar açılmadan bu sorun ile karşı karşıya. Uzmanlar, çocuğunuzun kaygısını gidermek...

Sayfayı Paylaş