gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Terziköy Kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

terziköy kaplıcaları terziköy kaplıcası terzi köyü kaplıcaları amasya amasya Terziköy kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Terziköy kaplıcası Amasya ilimizde yer almaktadır.55.000 m²’lik yeşil alan üzerine kuruluan Terziköy kaplıcaları şifalı suyunun yanısıra görülmesi gereken bir doğa özelliğine sahiptir.Tüm odalarında termal suyunun bulunması tesisin ayrı bir özelliğidir.Terziköy kaplıcası ,39.5 C° civarlarında olan suyuyla romatizmal, felçler, mide, bağırsak, sinir sistemi, safra kesesi hastalıklarına şifa olmuştur.Tesis gazino, lokanta, yüzme havuzlan, özel kabinler, alışveriş merkezi ve özel pansiyonlarıyla dikkat çekmektedir.
    Terziköy kaplıcası,Bakanlar Kurulunca Turizm Merkezi olarak tespit edilmiştir.

Terziköy kaplıcalarına 0 358 225 02 19 (2 Hat) nolu telden ulaşabilirsiniz.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kaplıcaya gitmedim bn

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben yeni geldim ama kuzuluktakine gittim çokta güzel geçti bende herhesi gitmesinde yarar var

Terziköy Kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dereli Kaplıcaları

Dereli Kaplıcaları

dereli kaplıcaları kütahya dereli emet kaplıcaları kütahya kaplıcası Dereli kaplıcaları hakkında sizlere gerekli olan bilgileri ve kaplıcanın faydalarını sunuyorum Bulunduğu yer : kütahya Su sıcaklığı :41°C Emet İlçe’sinin 27 km. kuzeyindedir. Sular, etrafı çam ve meşe ormanlarıyla kaplı bir dere içinden kaynar. Suyu içilir. Banyosundan romatizma, nevralji ve kadın rahatsızlıklarından...
  2. Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye kaplıcaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için sunduğum kaplıca bilgilerine göz atmanızı tavsiye ederim Köyceğiz Gölünün batı sahilinde ve Ölemez Dağı'nın eteklerinde yer alan Sultaniye Kaplıcaları Köyceğiz'e 20 km., Dalyan köyüne 4 km. uzaklıkta. Türkiye'nin en yüksek (98.3) radyoaktif kaplıcası olan Sultaniye Kaplıcası, Endonezya'daki kaplıcadan sonra ikinci...
  3. Urganlı Kaplıcaları

Urganlı Kaplıcaları

urganlı kaplıcaları turgutlu urganlı kaplıcaları fotoğrafları Urganlı kaplıcaları ve kaplıca suyunun nelere iyi geldiği bilgilerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : manisa Su sıcaklığı :65°C Turgutlu ilçesine bağlı, Urganlı köyü yakınındadır. Yüksekçe bir tepe üstünden, yer yer kaynar. Suları karbondioksitli, bikarbonatlıdır. Evliya Çelebi, bu kaplıcaya övgü dolu sözlerle...
  4. Bademli Kaplıcaları

Bademli Kaplıcaları

bademli kaplıcaları Bademli kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :70°C Dikili ilçesi, Bademli Köyü yakınındadır. Dikili’ye 15 km. uzaklıkta, deniz kenarındadır. İki yerden kaynar. Hamamları, havuzları vardır. Kaynaklar doğal kaynakları ile insanı büyüler. İçme olarak, aç karnına içilirse, mideye iyi gelir. Banyo...
  5. Gaziantep Kaplıcaları

Gaziantep Kaplıcaları

gaziantep kaplıcaları gaziantepte bulunan kaplıcalar gaziantepe yakın kaplıcalar Cennet ülkemizin güzel şehirlerinden Gaziantep iline yakın kaplıcaları sormuş bir misafirimiz :) Biz de araştırdık ve sosunu cevaplıyoruz melekler :) Gaziantep ilinde termal kaplıcası bulunmamaktadır. Ancak Gaziantep bölgesinde çıkan ilk tesis olma özelliğini taşıyan ve bütün laboratuar ve ruhsat işlemleri...

Sayfayı Paylaş