gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Tesettürlü hanımlara özel şal modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;2013şal modelleri,tesettür giyim şal modelleri hakkında bilgi vermektedir.

Tesettür giyimindeki moda çok hızlı değişime uğruyor.Tesettürlü hanımların çoğu eşarplarını geniş örtmeyi tercih ederken,bir kısım tesettürlü hanımlarda şal kullanmayı tercih ediyor.Tesettürlü bir bayan olarak tercihim eşarp olsada şal kullanan hanımlarada imreniyorum doğrusu.Şal daha pratik,daha spor geliyor bana.Şalların albenili renkleri,desenleri gerçekten göz alıcı.Yalnız her yüz şekline gitmediği kanısındayım.Tesettürlü hanımlar için 2013 şal modellerini sizlerle paylaşıyorum

Tesettürlü hanımlara özel şal modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özel gecelerde kullanabileceğiniz pullu şal modeli

özel gecelerde kullanabileceğiniz pullu şal modeli

pullu şal modelleri pullu şal örnekleri şallar yapımı özel modelleri alıntı
  2. tesettürlü hanımlar için kıyafet modelleri

tesettürlü hanımlar için kıyafet modelleri

tesettür kıyafet modelleri tesettür abiye kıyafet modelleri gömlek abiye elbise tesettürlü elbise
  3. Tesettürlü hanımlar için tunikler

Tesettürlü hanımlar için tunikler

Tesettürlü ve tunikten vazgeçemeyen tüm kapalı hanımlar için birbirinden hoş ve şık tunik modellerini paylaşıyorum
  4. Meleklere özel yeni tesettürlü gelinlik modelleri

Meleklere özel yeni tesettürlü gelinlik modelleri

yeni tesettürlü gelinlik modelleri yeni türbanlı gelinlik modelleri 2012 yeni kapalı gelinlik modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Nedense tesettür şıklığı daha bir incelik ister Melek'lerim. Giyilen tesettür kıyafet modellerini tamamlayan eşarp modelleri ve sadece renk ve desenle bitmeyen eşarp bağlama teknikleri de büyük önem taşır, tesettür şıklığında. Günümüzde tesettürlü hanımlar...
  5. Tesettürlü hanımlar için çok şık 2013 abiye modelleri

Tesettürlü hanımlar için çok şık 2013 abiye modelleri

bu konu;2013 tesettürlü abiyeler,2013 tesettürlü elbise modelleri hakkında bilgi vermektedir. Tesettürlü hanımlar,sizler için birbirinden güzel,modern çizgilere sahip 2013 tesettürlü abiye modellerini bir araya getirdik.2013 tesettürlü abiye modellerinde,sadelikten,sıradınlıktan sıyrılmış modern çizgilere hakim abiyeler oldukça göz kamaştırıcı..Şahsi fikrim olarak şunu söylemek...

Sayfayı Paylaş