gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir? Dün akşam yarışmada da çıktı ama ben cevabını öğrenemedim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı olan hangisi?

Farklı olan hangisi?

Bu kelimelerden biri, bir yönüyle diğerlerinden farklı.Farklı olanı bulunuz. A)Dayı B)Damat C)Kefil D)Para E)Sarı F)Yokuş
  2. Sizin Kozmetik Markanız Hangisi

Sizin Kozmetik Markanız Hangisi

kozmetik en iyi kozmetik markası hangisi Sevgili meleklerim biz bayanların olmazsa olmazıdır kozmetik... En azından illa ki bir kalem veya bir dudak balmı kullanırız... Eee malum piyasada o kadar çok ürün ve marka yelpazesi varki... Merak ettim kızlar... Meleklerimiz hangi markayı daha çok kullanıyor??
  3. Ticari Marka Olup Sonradan Genel Ad Olan Ürün

Ticari Marka Olup Sonradan Genel Ad Olan Ürün

Ticari marka olup Sonradan genel ad olan hangisidir ticari markadan genel ada Kim milyoner olmak ister yarışmasında sorulan sorulardan biri , az önce bir misafirimiz tarafından bize soruldu melekler :) Biz de bu ilginç bilgiyi hepinizle paylaşmak istedik. :) Soru şöyle; Hangisi aslında Ticari bir marka olup Sonradan o ürünün genel adı olarak kullanılmaya başlamıştır ? Şıklar: Pudra...
  4. Mikroplu çıkan büyük damacana su markaları hangisi

Mikroplu çıkan büyük damacana su markaları hangisi

Kızlar mikroplu gerekçesi ile istanbulda büyük bağzı firmaların adını bu tespiti yapan bakanlıkmıdır nedir vermiyor. Siz bu damacana markaları hangileri hangi su markalarını almayacağız çok büyük firmalarda varmış içinde haberi okuyunca şok oldum. Yahu bizi bu ülkede savunacak bir tane adam gibi lider bir tane adam yok mu. Hep parayı kazananlar halkıda afedersiniz düzecekmi böyle biliyorsanız...
  5. Hamile olup adet olan varmı ?

Hamile olup adet olan varmı ?

Birçok kadının hamileliliğin ilk belirtisi adet kanamasının gecikmesidir. Ama adet olduğu halde kanaması gelen kadınlarda oluyor. Çevremizdeki birçok kadın adet düzensizliği yaşamaktadır. Genelde adet düzensizliği stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişikliklerinden olabilir. Gebe kalmış bir kadının adet kanamalarının da kesilmesi gerekiyor. Adet kanaması ; rahim iç duvarının, yumurtaların...

Sayfayı Paylaş