gebe
  1. pınartap

pınartap Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

Konu, 'Gebelik' kısmında pınartap tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar tip 1 diyabetliyim 4 aydır uğraşıyoruz bebişimiz olmuyordu..bu ay şüpheleniyorum fakat şimdi de şekerimden dolayı korkuyorum tip 1 diyabette gebelik belirtileri sağlıklı bir bireyinkiyle aynı mı oluo farklı belirtileri oluo mu lütfen cvp yazar mısınız..

sılam_nisa bunu beğendi.
  2. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canım inşallah bebişin döbişine yerleşmiştir :bebeğim: benim eşim tip1 diyabet bizde 3.5 yıldır bebek için uğraşıyoruz, sana bir öğrenci velimden bahsetmek istiyorum eşim diyabetli olduğu için kadın çok dikkatimi çekmişti maaşallah iki tane çocuğu vardı kızı benim öğrencimdi oğlu henüz küçüktü anlattığı kadarıyla gebeliği 1-2 şeker yükselmesinin dışında gayet iyi geçmişti diğer gebeliklerden tek farkı düzenli doktor kontrolü ve düzenli beslenme olmuş hamileliğini ilk mide bulantılarıyla öğrenmiş sonra testlerle tabi eşine müjdelemiş inşallah seninde güzel güzel evlatların olur müjdelerini verirsin umarım yazdıklarım sana biraz bilgi sağlamıştır :)

tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum yapan Thomas Beatie ikinci bebeğine hamile

Doğum yapan Thomas Beatie ikinci bebeğine hamile

doğum yapan erkek thomas doğum yapan erkek Geçtiğimiz yaz bir kız bebek dünyaya getiren Thomas Beatie'nin ikinci bebeğina hamile olduğu açıklandı. ABD'de 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek tamamen erkek görünümüne kavuşan ve bu yaz sağlıklı bir kız bebek dünyaya getiren Thomas Beatie, yeniden bebek bekliyor. Amerikan ABC televizyon kanalı, Thomas Beatie'nin ikinci bebeğini Haziran ayında...
  2. FSH değeri 105 olupta hamiş olan veya değeri düşen varmııı....?????????

FSH değeri 105 olupta hamiş olan veya değeri düşen varmııı....?????????

arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok kötü durumdayım ve bi umut istiyorum.benim fsh değerim 105 çıktı ve bu yükseklikle benim bebeğimin olmayacağını söledi doktor.lütfen düşürmesi bilen varsa yazsın benim gibi olan arkadaşlara yardım etmiş oluruz.:bebeğim::bebeğim::bebeğim:
  3. Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

doğum,doğum sancısı, Doğum yapmış anneler ben bir şeyi çok merak ediyorum Hamilelikte sıra doğuma geldiğinde neler hissettiniz korkularınız var mıydı?Ben doğum yapan bazı kişilerden duydum çok kötü büyük sancı diyorlar kimiside öle korkulacak bir şey yok diyor sizler neler yaşadınız çok sancı çektiniz mi bunu doğumu yaklaşmış hamile melekler adına soruyorum size sonuçta aramızda ilk kez...
  4. Hamile olup adet olan varmı ?

Hamile olup adet olan varmı ?

Birçok kadının hamileliliğin ilk belirtisi adet kanamasının gecikmesidir. Ama adet olduğu halde kanaması gelen kadınlarda oluyor. Çevremizdeki birçok kadın adet düzensizliği yaşamaktadır. Genelde adet düzensizliği stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişikliklerinden olabilir. Gebe kalmış bir kadının adet kanamalarının da kesilmesi gerekiyor. Adet kanaması ; rahim iç duvarının, yumurtaların...

Sayfayı Paylaş