gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tırnaklarda Süet- Mat Oje 2013 Modası Geliyor !

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mat oje mat ojeler

Sevgili melekler, sonbara girmemize günler kala modacılar da 2013 modası hakkında afikir vermeye defileler düzenlemeye devam ediyorlar. Defilelerden anladığımız kadarıyla 2013 tırnak modasına mat ojeler damgasını vuracak. Ellerde süet etkisi veren mat oje modasıyla ilgili sizlere verebileceğimiz bilgiler şöyle..

Kömür gibi tırnaklar

Siyah oje sevenler, bu parlak siyah Butter London ojeye bayılacak... Bu oje hem gotik, hem de sofistike...

Timsah derisinin altın vuruşu!

Dior Golden Jungle Koleksiyonu, doğanın içindeki tonları barındırıyor... Altın rengi ve yeşilin birlikteliği mükemmel bir denge yaratacak...

Yıldızlı geceler!

OPI's If the Blue Fits gökyüzünü tırnaklarınıza taşıyor...

Kıpkırmızı!

OPI'nin kış koleksiyondan sizin için seçimimiz yakut kırmızısı oje...

Meyve tadında!

Ahududu rengi tırnaklarla sezonu karşılayın!

Soluk karışım!

Bu ton nude tonlarının yerini alacak gibi... Biraz gri, biraz gümüş, biraz da haki karışımı harika bir ton...

Alev alev

Kabak tatlısı yemek için beklemeye gerek yok. Çünkü tatlı kabak tonları Giant Granadilla tırnaklarınıza geliyor...

Deniz etkisi

Parıltılı mavi tonunun parlaklığını keşfedin... Uzun bir tatil döneminden sonra iş hayatına döndüğünüzde, tırnaklarınızda dalgaları anımsatan bir iz olsun istiyorsanız Zoya'nın mavi tonlarına yönelin...

Süet cazibesi!

Soğuk havalara biraz daha yaklaştık... Kış sezonu denilince aklımıza kaşmir, kadife ve süet geliyor. Artık sonbaharda manikür listenize süet ojeyi de ekleyebilirsiniz...

2. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende tam siyah mat oje araştırıyordum internetten kaliteli bir marka bulursam hemen alıcam :D

Tırnaklarda Süet- Mat Oje 2013 Modası Geliyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah mat oje arıyorum

siyah mat oje arıyorum

arkadaşlar french oje yapmak istiyorum bu yüzden siyah mat ojeye ihtiyacım var fakat her yerde bulunabiliyormu tuafiyelerde felan markasınıda yazarsanız sevinirim :tik::hıms:
  2. 2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

bu konu;desenli ojeler,2013 oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir Yılın oje trendlerinden öne çıkan bu desenli oje çılgınlığı aynen devam ediyor. Sezonun gözde renkleri fon alınarak pek çok farklı desen ojelerde hayat buluyor.Tırnaklarına özen gösterenler oje çeşitlerini, ve ojelerle verebilecekleri desenleride iyi araştırırlar ve kendilerine de uygulamak isterler. 2013 oje...
  3. 2013 Kış Oje Modası

2013 Kış Oje Modası

Bu konu; 2013 kış oje modası renkleri trend oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ellerin en büyük süsü hiç şüphesiz ojelerdir. Bilhassa son yıllarda moda olan tırnak süslemeleri bunun en güzel kanıtı. Yok ben sadelikten hoşlanıyorum diyorsanız birbirinden güzel renkler de bu kış tırnaklarımızı süsleyecek. İyisimi gelin 2013 kışının oje trendlerini galerimizde ki...
  4. 2013 İlkbahar-Yaz Oje Modası

2013 İlkbahar-Yaz Oje Modası

Bu konu; 2013 İlkbahar-Yaz Oje Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyaj yanında sürekli göz önünde olan ellerimizi de süslemeye bayılırız. Bunun için en büyük kurtarıcımız elbette ki ojeler. Rengarenk ojeler ve çeşitli tırnak süslemeleriyle manikürler zaman moda olur. Bu yaz ise bizleri son derece renkli ve yaratıcı tırnaklar bekliyor. 2013 ilkbahar yaz sezonu ojeleri...
  5. 2013 oje modası,oje desenleri, nail art, tırnak süsleme

2013 oje modası,oje desenleri, nail art, tırnak süsleme

Oje her bayanın olduğu gibi benimde vazgeçilmezlerim arasında hele ki son dönemlerde yayılan tırnak süsleme sanatını -nail art- yakından takip ediyorum. Sizlere sevdiğim ve yapmaktan hoşlandığım oje modellerini göstermek istiyorum bakalım hoşunuza gidecek mi :) 1) Gazete Transferi: Öncelikle tırnağımıza baz rengi olarak parlatıcı veya rakı beyazı sürüyoruz isteyen farklı açık bir renk...

Sayfayı Paylaş