gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tiroid tedavisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba. Tiroid tedavisi hakkında bilgi ve öneri bekliyorum sizden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tiroid tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tiroid Bezi -

Tiroid Bezi -

TİROİD BEZİ - Tiroid bezi soluk borusunun ön tarafında yer alır. Başlıca üretip saldığı hormonlar şunlardır ; Tiroksin : Tiroksin hormonu, tirozin amino asitinden üretilen bir hormondur. Bu hormon ne protein tabiatında nede lipid tabiatındadır, yanlızca tekbir tirozin aminoasitine 4 tane İyot molekülünün bağlanmasıyla meydana gelir. Tiroksin genel olarak canlının hücrelerinde enerji açığa...
  2. Tiroid tedavisi hakkında bilgi

Tiroid tedavisi hakkında bilgi

Tiroid tedavisi hakkında bilgi Tiroid tedavisi nedir Merhaba Melek'ler, bu yazımızda yaygın olan bir sağlık sorunu olan tiroid tedavisi hakknıda merak ettiklerinizi paylaşıma sunuyor ve tiroid nedir diyenler içinde ilgili tüm bilgileri paylaşıyoruz Melek'ler. Tiroid, bir hastalık ismi değildir. Tiroid, herkeste bulunan bir organdır. Hormon üretir ve kanımıza verir. Bu hormon ise...
  3. Tiroid Hastalığı Tedavisi

Tiroid Hastalığı Tedavisi

Tiroid Hastalığı Tedavisi hakkında acil bilgiye yada bilgilere ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarım umarım vardır aramızda.
  4. Tiroid Hastalığı Tedavisi Hakkında Bilgi

Tiroid Hastalığı Tedavisi Hakkında Bilgi

Tiroid Hastalığı Ve Tedavisi Tiroid Hastalığı Tedavisi Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda bizden Tiroid Hastalığı hakkında bilgi isteyen misafirimiz için ve sizlerinde bu konuda bilgili olması için Tiroid Hastalığı tedavisi hakkında bilgiler sunuyoruz. Tiroid bezesi, tiroksin adında bir hormon salgılar. Bu hormon, kalbin 1 dakikadaki atım sayısını nabzı ve kalbin...
  5. Tiroid kanseri ölümcülmüdür?

Tiroid kanseri ölümcülmüdür?

Tiroit bezi; boyunda, soluk borusunun iki yanında yerleşmiş, sağ ve sol lob olarak adlandırılan iki ayrı bölüm ile bunları birleştiren ve isthmus adı verilen bir bölümden oluşan bir salgı bezidir. Vücuttaki çeşitli metabolik olaylarda rol alan T3, T4 adı verilen hormonları salgılar. Tiroid kanseri nedir? Klasik olarak Tiroid kanserinin, tüm kanserlerin %1’ini oluşturduğu bilinse de, son...

Sayfayı Paylaş