gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Titan ve Özgül sizin icin bu kizzzlaaarrrr :P

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Beni gaza getirip buzluktaki tatlilarimi cikarttiran Titan ve Özgül sizin icin de ikiser tane yicem. :D:D:D:D Afiyet olsun bana dimi :p

20140527_174620-1.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Mayıs 2014
    TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah cızırtını vermesin e mi hahaha Valla şu yuvarlaklar böreğe daha çok benziyor, burmalar idare eder :hıh: Yani üzgünüm biyenmedim :hıh: Şöyle Güllüoğlunun bir kurubaklavası daha mı iyi olurdu ne :hıh:
    kuru-baklava.jpeg

Afiyet olsun yarasın Kuzumaa :asskim: hahaha

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Buzlukta tangur tungur ezilmis yine iyiydi ama :p

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Nedir o yuvarlaklar?

karakuzu bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ici kadayifli. Baklava yufkasina sarili cevizli :D:D

TİTAN bunu beğendi.
Titan ve Özgül sizin icin bu kizzzlaaarrrr :P konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerım bu sizin için ...

Meleklerım bu sizin için ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hamileler bu kombin kıyafetler sizler için

Hamileler bu kombin kıyafetler sizler için

kombine kıyafetler kombin kıyafetler hamile kombinleri hamile kombin 2011 kombine Hamilelere özel çok şık giyim kombinleri burda.Anne adayları sizler için hazırlanılmış bu kombinlere bir gözatın bence:):)
  3. Renesme için Titandan Deneme :)

Renesme için Titandan Deneme :)

renesme nasıl konu açacak renesme nasıl resim yükleyecek resnesme paylaşımcı melek Sevgili melekler, bu konumuzu renesmenin nasıl konu açacağı ve resim paylaşacağı konusunda kendisini bilgilendirmek için açıyorum. Renesme gördüğün gibi yorumumu yazdım, henüz sorun yok. Şimdi resim eklemeye başlayacağım :tik: Renesme gördüğün gibi bir sorun yok, herşey tıkır tıkır işliyor . Deneme...
  4. İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

Benim güzeller güzeli adminlerim mawi ve titan..Sizi her daim izlemekten yoruldum gari :D mawim telefon olmazsa görüşemiyoruz ,titan skype olmazsa olanlardan haberim yok.Bilmezmisinizki bu meraklı cadının her daim aklı sizde?Her daim profillierinize bakıp ne halt yediğinizemi bakçem heeee diyin ? Küstüm size:asi::asi::asi:Öğlen saatinin sitemlerini dinlediniz :rtfm:

Sayfayı Paylaş