gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tolga Futacı Biyografik Bilgileri Hayatı

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tolga futacı kimdir tolga futacı hayatı
    Sevgili melekler, genç ve başarılı şarkıcılardan Tolga Futacı hayatı hakkında sizlere kısaca bilgi vermek istiyoruz.. :)

İlkokulu Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu’nda,ortaokul ve liseyi Kadıköy Anadolu Lisesi’nde, üniversitenin ilk yılını Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde ve geri kalanını ise Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okudum. Üniversite hayatım devam ederken, Akademi İstanbul’da müzik eğitimi aldım. Askerliğimi Ankara’da, Armoni Mızıkası Komutanlığı’nda jazz standartları ve Türkçe pop müzik söyleyerek kısa dönem yaptım.

Ortaokul yıllarımda, Erol Sayan, Melahat Pars gibi değerli hocalardan solfej ve nazariyat , Adnan Günaydın’dan da kanun dersleri aldım. Üç sene kadar süren kanun çalma maceram udla tanışınca son buldu. bir süre sayın Necati Çelik ve daha sonra sayın Sinan Kayan ve Vedat Yar ile ud ve nazariyat derslerim devam etti.

Üniversite yıllarımda Akademi İstanbul’da Ayşe Tütüncü ile piyano, Ali Fuat Yılmazoğlu ile gitar, Semih Korucu ile solfej ve armoni ve Mehmet Nemutlu ile de müzik teorisi çalıştım. Babamın benden habersiz ATV’deki İner Misin Çıkar Mısın programına yolladığı form neticesinde, onlardan gelen teklif üzerine orkestrada ud çalmaya başladım. Bu müzik hayatımın da başlangıcıydı. Tüm program boyunca görev aldım ve aynı zamanda A’dan Z’ye adlı programda da ud, gitar ve zaman zaman perkusyon çaldım. Daha sonra, Metin Arolat’a gitarla, Gülşen, Ayşe, Ajda Pekkan ve Aşkın Nur Yengi’ye sesimle, Jale’ye,Bora Öztoprak’a gitar ve sesimle, Leman Sam’a ud, gitar, buzuki ve sesimle, en son olarak da Sibel Tüzün ve Altay’a ud ve sesimle eşlik ettim. Bu işler devam ederken, arkadaşlarımla kurduğumuz bir ekiple çeşitli klüplerde “sadece sevdiğimiz şarkılar” konsepti altında programlar yaptık.

Tolga Futacı Biyografik Bilgileri Hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aynur Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

Aynur Aydın Biyografik Bilgileri Hayatı

aynur aydın kimdir aynur aydın hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda yeni pop yıldızlarımız içinde yer alan Almanya Münih doğumlu Aynur Aydın hayatı ve biyografik bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz..:) Türkiye için iddialı, farklı, güzel, hareketli, sevimli yepyeni bir star adayı Aynur Aydın kendi müziğini Avrupa’da hazırladı Türkiye’ye getirdi. Genç sanatçı dünya starlarıyla uzun süre...
  2. Hümeyra Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Hümeyra Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Hümeyra Kimdir, Resimleri Hümeyra Kimdir Sesiyle olduğu kadar oyunculuk kariyeriyle de kendini ispatlayan Hümeyra'yı en çok Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı İffet karakteriyle melekler. Bu yazımızda Hümeyra hayatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz sizlerle :) Asıl adı Hümeyra Akbay ancak bilinen ismiyle Hümeyra (d. 15 Ekim 1947, İstanbul) Türk besteci, söz yazarı, müzisyen ve...
  3. Çağla Şikel Biyografik Bilgileri Hayatı

Çağla Şikel Biyografik Bilgileri Hayatı

çağla şikel çağla şikel kimdir çağla şikel hayatı Sevgili melekler, yakın zamanda ikinci bebeği Uzay'ı dünyaya getiren eski Türkiye güzellerinden manken-oyuncu-sunucu Çağla Şikel hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz :) 1979 doğumlu ve aslen Kars'lı olan Çağla Şikel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985-1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başlamış ve ilkokul...
  4. Yusuf Güney Hayatı Biyografik Bilgileri

Yusuf Güney Hayatı Biyografik Bilgileri

yusuf güney hayatı yusuf güney kimdir Sevgili melekler, ünlü müzisyen Rafet El Roman tarafından keşfedilip müzik piyasasına kazandırılan Yusuf Güney hayatı hakkında ki bilgiler şöyle... 1984 Trabzon doğumlu olan Yusuf Güney Londra’da yaşıyor. Daha önce Londrada bir şirkette pazarlama müdürlüğü yaparak hayatını kazanıyordu.Aancak Rafet el Roman İle tanışmasından sonra artık hayatını...
  5. Nazlı Tolga Hayatı Hakkında Bilgiler

Nazlı Tolga Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Nazlı Tolga Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tvnin başarılı ve güzel spikeri Nazlı Tolga'nın hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere bu sayfamızda... 1998 yılında habercilik kariyerine başlamıştır. İlk sunuculuğu Kanal D ekranlarında yapmıştır. Daha sonradan Kanal D ile anlaşamayan Nazlı Tolga Show TV ekranlarına geçmiştir. Daha sonra 2003...

Sayfayı Paylaş