gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Toparlanın kızlar tatile gidiyoruz :)

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende geliyorum deniz kıyısımı yoksa başka bir yermi elbiselerimi hazırladım:)

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bende resim görünmuyor yaa :S:S:S:S

4. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    masalcım bendede görünmüyo ama olsun ben sordum kesin deniz kıyısıdır yani güzel olur deniz kıyısı

Toparlanın kızlar tatile gidiyoruz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatile erkek gitti, kız döndü!

Tatile erkek gitti, kız döndü!

Fesupanallah dedirtecek bir olay:) Buyrun............ İngiltere'de 12 yaşındaki bir erkek çocuğu gittiği yaz tatilinden kız olarak geri döndü. Adı açıklanmayan çocuğun okulunda diğer öğrencilerin ona kız gibi davranmaları için acil durum ilan edildi. Çocuğun, ebeveveynlerinin de desteklediği bu cinsiyet değişimi olayında adı resmi olarak bir kız ismiyle yenilendi. Okula elbise ve yandan iki...
  2. Orkide 'ye çaya gidiyoruz kızlar buyrun!!

Orkide 'ye çaya gidiyoruz kızlar buyrun!!

Orki çayı koy gıı...Sana geliyoruz .Çok fazla kalabalık değiliz.Sadece bütün forum:D Umarım çayın yanında yiyecek bireşeylerin vardır.AÇIZ YAW:)
  3. kızlar hadi bungee jumpinge gidiyoruz

kızlar hadi bungee jumpinge gidiyoruz

ay benim hep hayalimdi ama ben bitürlü yapılcak yer bulamadım hele şükür bi tane yer buldum ama tek başıma olmaz hadi kızlar hep beraber gidiyoruz sadmin seni kesin bekliyorum allahım çok güzel acayıi matrak:)
  4. Ceyda Düvenci kızıyla tatilde

Ceyda Düvenci kızıyla tatilde

ceyda düvenci kızı, melisa, bebeği, resimleri, haberleri burada akradaşlar Ceyda Düvenci kızı Melisa'yla birlijte ilk tatilini yapıyor Melek'lerim. Anne kızın ilk tatilinden sizlere haberler aktarıyoruz bu makalemizde. Oyuncu Ceyda Düvenci, 4 aylık kızıyla Bodrum'da tatil yapıyor. Geçen mart ayında dünyaya getirdiği ve adını Melisa koyduğu kızıyla denize girerken objektife yakalandı....
  5. Kemal Bebek Tatile Gidiyor!

Kemal Bebek Tatile Gidiyor!

Bu konu; Kemal Bebek Tatile Gidiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, komedi ve şov dünyasının ünlü ve başarılı isimlerinden Cem Yılmaz'ın bildiğiniz gibi kendisine çok benzeyen bir bebeği var; Kemal bebek. Yılbaşında ailecek tatile giden Yılmaz ailesi bu kez yine havaalanında görüntülendi. Bu kez Roma'ya giden Cem Yılmaz ve ailesi gayet neşeli görünüyorlardı.....

Sayfayı Paylaş