gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

topuk çatlaklarına kesin çözüm..

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

topuk çatlağına çözüm topuk çatlaklarına çözüm denenmiş ve başarılı olmuş bu tarifi sizlerle de paylaşmak istedim.
    vazelin cam bi kapta benmari usulü eritilir içersine
    5 asprin ezilir 1 adet giripinin içi eklenir ve çeyrek limon suyu sıkılır.
    daha sonra soğumaya bırakılır.
    yıkanmış ve kurulanmış ayaklara özellikle topuklara sürülür
    üzerine çorap giyilir.
    topuklarınız bebek topuğu kadar yumuşak olduğunu göreceksiniz

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

teşekkürler bu topuk çatlağı olayı işime yaradı
    Teşekkür ediyorum arkadaşlarım, konuyu açan kişinin ellerine sağlık. Bu el ve ayak bakımı olayında yazılanlar işime yaradi sağolun. :)

topuk çatlaklarına kesin çözüm.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. topuk çatlaklarına son

topuk çatlaklarına son

ayak çatlaklarına ne iyi gelir el çatlaklarına ne iyi gelir tuzlu su ayaklara gelirmi büyük bir kaba koyduğunuz sıcak suya 1 çorba kaşığı giliserin ve deniz tuzu ekleyin ayaklarınızı bu karışımda yarım saat bekletin sonra ponza taşıyla topuklarınızı ovun. bu uygulamaan sonra 10 aspirini dövün ve vazelinle karıştırarak krem haline getirip ayaklarınıza sürün. yünlü çorap giyin
  2. topuk çatlakları

topuk çatlakları

ayak topuğu çatlakları ayak topuk çatlakları topuklarındaki çatlaklar çatlak topuk bakımı muhakkak bilenleriniz vardır.. ama ben bilmeyenleri düşünerek sizlerle paylaşmak istedim.. topuğunuzdaki çatlakları azaltmanın hatta gidermenin yolu var. ben kendim yapıyorum gerçekten çok memnunum.. ilk önce ayağınızın dayanabilceği bir sıcaklıkta bir kaba ayaklarınızı koyuyosunuz.. (yaklaşık 1 yarım...
  3. Topuk Çatlaklarını Dert Etmeyin

Topuk Çatlaklarını Dert Etmeyin

sert topuklar için yumuşak topuklar yumuşak için Sert ve çatlamış topuklar bayanların korkulu rüyasıdır.Havaların ısınmasıyla birlikte yazlık ayakkabılardan görünen yumuşak topuklar için bakım kürü... Kızlar bu bakım kürünü yapıyoruz hepimizin yumuşacık topukları olacak :tik: Bir kovaya sıcak su doldurun içine bir çorba kaşığı gliserin ve bir çorba kaşığı deniz tuzu karıştırın....
  4. İsteyenlere Topuk Çatlağına Bitkisel Çözüm Önerileri

İsteyenlere Topuk Çatlağına Bitkisel Çözüm Önerileri

Topuk Çatlaklarına Neler İyi Gelir Topuk Çatlağına Bitkisel Çözüm Önerileri Yaz geldi haliyle kış boyu soğuk algınlıklarına karşı ve üşümemek için giyilen çoraplarda çıktı. Yaz boyu çıplak ayaklarla gezmek, topuk çatlaklarınız için sizi ürkütüyor mu? O halde bu yazımızda sizlere topuk çatlakları için bitkisel öneriler sunuyoruz Melek'ler. Bir kovaya sıcak su doldurun içine bir çorba...
  5. Topuk Çatlak Kremleri

Topuk Çatlak Kremleri

topuk çatlağı nedir,topuk çatlağı neden olur,topuk çatlağına ne iyi gelir,topuk çatlağı için kremler,topuk çatlağına iyi gelen kremler hakkında bilgiler Topuk çatlaklarına kadın ve erkek fark etmeksizin birçok insanda rastlanılmaktadır. Özellikle 35-40 yaşının üstündeki birçok kişi bu problem ile karşı karşıya kalmaktadır. Topuk çatlakları ilk başlarda herhangi bir rahatsızlık...

Sayfayı Paylaş