gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Topuk Çatlakları İçin Doğal Krem Yapılışı

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

topuk çatlakları topuk çatlakları nasıl geçer topuk çatlakları tedavisi

Topuk çatlakları bir çok bayanın ortak sorunlarından biridir. Topuk çatlakları için sizlere tamamen doğal ve evde kendinizin kolaylıkla hazırlayabileceği çatlak kremi tarifini paylaşıyoruz. Bu doğal topuk çatlak kremi ile artık pürüzsüz topuklara sahip olabilirsiniz.

4 tatlı kaşığı vazalini benmari usulu eritin

İçine

1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı
    1 çay kaşıgı zeytin yağı
    1 tatlı kaşığı alovera yağı

ekleyip karıştırın. Akşam yatmadan topuklarınaza sürüp çorap giyin.

Topuk Kremi

1 fincan vazelin kremi
    5 adet dövülmüş aspirin
    Yarım limon
    Tüm malzemeyi karıştırın. Yarım kova suya deniz tuzu koyup ayaklarınızı yarım saat bekletin. Ayaklarınızı kuruladıktan sonra yukarıdaki karışımı ayaklarımıza sürün.

Topuk Çatlakları İçin Doğal Krem Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuk çatklakları için krem

Topuk çatklakları için krem

topuk kremleri Topuk çatlağını önlemek ve gidermek için mutlaka deneyin 4 tatlı kaşığı vazelini benmari usulü eritin. içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı 1 çay kaşığı zeytin yağı 1 tatlı kaşığı alovera yağı ekleyip karıştırın.Akşam yatmadan önce ayaklarınıza sürün çorap giyin. Topuk kremi: 1 fincan vazelin kremi 5 adet dövülmüş aspirin yarım limon Tüm malzemeyi karıştırınYarım kova...
  2. Çatlaklar için nemlendirici krem

Çatlaklar için nemlendirici krem

bebak acı badem nemlendirici acı badem sütü çatlak gebelikte nemlendirici kullanımı hamilelikte kullanımı doğal yollardan çatlak kremi Özellikle doğum sonrası oluşan çatlaklar kadınlarda gerçekten çok can skıntısı ve moral bozucu bir durumdur.Bu tür çatlaklar için sizlere bakımınınızı doğal yollardan yapmanız adına bitkisel nemlendirici formülünü vermek istiyorum Eşit miktarlarda çilek yağı,...
  3. Topuk Çatlakları İçin Tedavi Yöntemleri

Topuk Çatlakları İçin Tedavi Yöntemleri

topuk yarılması neden olur topuk çatlakları, tedavisi, nasıl olur, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hepimizde meydana gelen topuk çatlakları,ayakları yıkadıktan sonra kurulamamak, yalınayak gezmek, küçük terlik giymek gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Bu çatlaklardan kurtulabilmek için yapılacak bazı formüller şöyledir:...
  4. Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza...
  5. Topuk Çatlak Kremleri

Topuk Çatlak Kremleri

topuk çatlağı nedir,topuk çatlağı neden olur,topuk çatlağına ne iyi gelir,topuk çatlağı için kremler,topuk çatlağına iyi gelen kremler hakkında bilgiler Topuk çatlaklarına kadın ve erkek fark etmeksizin birçok insanda rastlanılmaktadır. Özellikle 35-40 yaşının üstündeki birçok kişi bu problem ile karşı karşıya kalmaktadır. Topuk çatlakları ilk başlarda herhangi bir rahatsızlık...

Sayfayı Paylaş