topuk çatlakları

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
topuk çatlakları
ayak topuğu çatlakları ayak topuk çatlakları topuklarındaki çatlaklar çatlak topuk bakımı
muhakkak bilenleriniz vardır.. ama ben bilmeyenleri düşünerek sizlerle paylaşmak istedim.. topuğunuzdaki çatlakları azaltmanın hatta gidermenin yolu var. ben kendim yapıyorum gerçekten çok memnunum..

ilk önce ayağınızın dayanabilceği bir sıcaklıkta bir kaba ayaklarınızı koyuyosunuz.. (yaklaşık 1 yarım saat sonra) ayak tabanlarınızın yumuşadığını hissettiğiniz anda ayaklarınızı sabunlayıp topuk taşıyla ovuyosunuz.. ölü derilerinizin koptuğunu göreceksiniz.. ayaklarınızı yıkayp kuruladıktan sonra tüm ayak tabanınıza vazelin sürüp bir çorap giyin yaklaşık 2 saat sonra çorapları çıkardığınızda ayak tabanınız yumuşacık olucak :=)

Ce: topuk çatlakları

haftada bir bende bakım yaparım .geceleri krem sürüp gece çorabımı giyer yatarım.ayaklarım pamuk gibi oluyor.çok basit şeyler ayaklar ihmale gelmez

çok teşekkür edrim ablacım ellerine sağlık

kesinlikle bakımlı olması gereken organlarımızdan biride ayaklardır neden mi çünkü dost başa düşman ayağa bakar demişler aynen öyle:D:D

daha doğrusu bence bir kadın ayak tırnağından tutun saç teline kadar bakımlı alımlı ve temiz olmalı.

paylaşım faydalı bir paylaşım tşkler ve + 100 rep

evet bende yapıyorum bunu gerçekten çok işe yarıyor ben birde arada halis zeytin yağını sürüyorum topuklarıma deneyin o da mükemmel sonuç veriyor :)

Geri