gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Topuk süsleme

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Kıyafetlerde olduğu gibi topuklarda da bir zımbalama pullama boncuklama modası var .Bence hoş duruyor çok abartılmadığı sürece işte buyrun !:)[​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Dediğin gibi abartılmadığı sürece herşey güzeldir bence biraz daha sade olsa bana göre daha iyi olur diye düşünüyorum:)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım ben yapmam :D:D

Emeğine sağlık topram :D

4. sihirlielma

sihirlielma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum sade daha iyi sanki:)

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

vayyy bunlar ne yahuuu bayıldım :):)

Topuk süsleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cam Süsleme

Cam Süsleme

cam süslemeleri cami süslemeleri cam macunu nasıl yapılır vitray nasıl yapılır video çam ağacı çizilir Önceleri hep büyük mimari yapılarda rastlardık bu süsleme sanatına. Çok özel ve o büyük yapılara dair birşeydi sanki, onlara özeldi. Camilerin pencerelerindeki o rengarenk camlardı bize göz kırpan, baktıran. Veya önemli bir mekanın paravanıydı, tablosuydu, aynasıydı... Size neler...
  2. Elvedayla Süslenmiş

Elvedayla Süslenmiş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Süsleme

Süsleme

Rüyada bir yeri veya birşeyi süslemek, bu yerlerle ve bu kişilerle ilgili önemli ve olumlu gelişmeler olacağını gösterir
  4. Perdeleri süsleme ...

Perdeleri süsleme ...

perde süsleri süs yapımı sahne süsleri Evet melişler perdelere süsler püsler bakın çokta güzeller..
  5. Pullarla Süsleme

Pullarla Süsleme

Pullarla süsleme Pullu süslemeler Pul kullanarak süsleme Süslemede pullarin cok ise yarayacagini düsünüyorum.Ister sade ister rengarenk cilgin objeler tasarlamaya yardimci olabilir.Kiyafet , aksesuar , dekorasyon objeleri , kiyafet vs. icin pullar renk katmada, haraket kazandirmada gerekli.Kolay gelsin simdiden herkese :)

Sayfayı Paylaş