gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Torbalar insan oluyor!

Konu, 'G-H' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Rüyamda trendeyiz ama bildiğin yolda gidiyor tam bizim incegimiz yere geldi ve tren yavaşladı derken aa bide ne göreyim tren beyfendi başladımı hızını çoğaltmaya ee biz nassı incez birde öğreniyorum ordan taaa kars ta durcakmış aman allahım inmemiz gerekiyor baktım daha tam hızlanmadan dedim kardeşime ben atlıcam sizde torbaları atın ben tutarım sonra kendiniz atlayın derken kardeşim torbaları atıyor torbalar yere yüzü kapak kapaklanıyor ama o da ne yere düşen torbalar yere düşmüş insanlar olarak görünüyor .. uzun bi uğraş sonra kardesim ve komşularda indi dedim şükürr...
    Anlamadıgım o torbalar neden yere düşünce insan görünümüne girdi... Hayırdır İnşallah.....

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Hayırdır inşallah canım Rabbim hayırlara vesile eder inşalh...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Belkide, yaptığınız bi iyilikle odun kıvamında olan bir kişinin kalp gözünü açmış olabilirsiniz. İnsanlaştırmak babında ama gerçekten biraz garip bi rüyaymış. Hayır olsun inşallah :)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

tşk ederim yorumun için .. inş. hayırlı bişeydir ama ben rüyamı bak buna yordum...

Dün saat 7 gibi bostancıda otobüs beklerken bir adam beni fena itikleyip duraktan ilerlemekte olan yaya bir kızı alıp arabaya atıp kaçtı yanında 1 adam daha vardı o araba nerden hangı ara cıktı bılmıyorum hemen polısı aradık bıde baktım yunus polisler gelıor işaret etık anlattık sımdı su plakaydı arac sahıl yolundan devam ettı dedım sonra ben otobuse bındım ılerıde yakalamıslar cekmıslr kenarı o bolum trafıge kapatılmıs ne oldu tam olarak orda anlayamadım.... ya böyle bir akşam yaşadım belkide rüyamla bi ilişiği vardır diye düşündüm..

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İnş canım ..

6. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hayır olsun tatlım ya :S cidden kötü bir olay ve yorumlayamadığım rüya tatlım araştırdım rüya tabirinide ama böyle bulamadım :) umarım hayırlara vesile olur

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    inş. canım ya fena etkılendım rüyadan da olaydan da ...

8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bak evet o olayla bi bağlantısı olabilir...garip bi rüyaymış ama hayırlara vesile olsun

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İnş. Amin twinscim..

Torbalar insan oluyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terlikten Torba.:)

Terlikten Torba.:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Terlikten torba

Terlikten torba

Terlikten yapacağınız torba duvarda çok şık duruyor gerçekten. Yapması kolay ve çok işlevsel. İster girişe asın içine şemsiye, çekecek gibi fazlalıkları doldurun, ister banyoya asın lif ve benzeri malzemenizi içinde saklayın, ister mutfağa koyup içine çöp poşetlerinizi doldurun. Ne yaparsanız yapın evinize renk katacağı kesin. Nasıl mı? Terliğin alt ve üst kısmını oluşturacak parçayı...
  3. Torba

Torba

Rüyada torba görmek, tasarrufla yorumlanir. Torbaya bir seyler doldurmak, bankaya para yatirmaya isarettir. Torbadaki seyleri bir yere bosalttigini gören, gereksiz para harcar. Torbanin agzini büzdügünü görmek hasislikle tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada torba görmek, hiyanete, yolculuga, hanima veya hizmetçiye isarettir
  4. sevince nasıl oluyormuş meğer insan..

sevince nasıl oluyormuş meğer insan..

Bende sevmeyi bilmezdim güzel gözlümü görünceye kadar.Hayata hep olumsuz,mutsuz,sevgisiz bakardım şimdi yüreğimde ki o tatlı sızı bana neler yaptırıyor çocuklar gibi koşuyorum gülüyorum bende içimden gele gele artık bende seviyorum delilerce etrafımdakilere karşı hiç olmadığım kadar olumlu,ılımlı davranıyorum heycanlıyım bende.Artık hiç bir olay beni kızdırmıyor incitmiyor acıtmıyor tek...
  5. 28 Şubat Süreci Dizi Oluyor: "Ötesiz İnsanlar"

28 Şubat Süreci Dizi Oluyor: "Ötesiz İnsanlar"

ötesiz insanlar, ötesiz insanlar dizisi, stv ötesiz insanlar Sevgili melekler, STV 28 Şubat sürecini dizi olarak ekranlara getirmeye hazırlanıyor. "Ötesiz İnsanlar " adlı dizide politik bir drama sahne alacak. Demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçen 28 Şubat süreci, Türk televizyonlarında ilk kez bir dizide bu kadar detaylı bir şekilde ekranlara geliyor. 28 Şubat postmodern...

Sayfayı Paylaş