gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Trafik Polisi Nasıl Olunur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Trafik Polisi Nasıl Olunur lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana da bilgi yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Trafik Polis olmak
    Polislik eğitimini tamamlayanlar atandıkları şubedeki amirlerinin verecekleri göreve göre idari, siyasi, adli polis veya trafik polisi olarak görev yaparlar.

İhtiyaç halinde, "İlk Kademe Amir" yetiştirilmek üzere, yeri ve zamanı Emniyet Genel Müdürlüğü Eğitim Daire Başkanlığınca planlanıp gerçekleştirilen kurslar açılır. Bu kurslara polis okulunu bitirdikten sonra fiilen 3 yıl polis memuru olarak görev yapanlar ve başvuru koşullarını taşıyan diğer meslek mensupları katılabilirler. Genel kültüre ve mesleki bilgiye dayalı ön eleme barajını geçenler, aldıkları puan sıralamasına göre kurslara katılırlar. Bu kurslar en az 6 ay sürmekte olup, kursu başarı ile tamamlayanların "Komiser Yardımcısı" olarak atamaları yapılır.

Trafik Polisi Nasıl Olunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trafik polisi..

Trafik polisi..

Trafik polisi...... :) Trafik polisi arabayi durdurmus ve egilip sormus: Ehliyet ruhsat lutfen Tabi buyrun demis sofor ve vermis. Polis bakmis bi problem yokPekii demis polis, cevre vergisi pulu? Burada, buyrun demis adam. Ilk yardim cantaniz var mi? demis polis. Tabii deyip bagaji acmis adam. Polis bakmis icinde eksik yok. Yangin sondurucu? Burada buyrun. Zincir? Derhal cikarayim...
  2. trafik polisi :)))))‏

trafik polisi :)))))‏

Trafik polisi arabayı durdurmuş ve eğilip sormuş -Ehliyet ruhsat lütfen -Tabi buyurun demiş şoför ve vermiş Polis bakmış bir problem yok -Pekii demiş polis, çevre vergisi pulu? -Burada, buyurun demiş adam. -İlk yardim çantanız var mı? demiş polis. -Tabii deyip bagajı açmış adam. Polis bakmış içinde eksik yok. -Yangın söndürücü? -Burada buyurun. -Zincir? -Derhal çıkarayım buyurun. Polis daha...
  3. Trafik Polisi Fıkraları

Trafik Polisi Fıkraları

Trafik Polisi Fıkraları bilen var mı aranızda?
  4. Trafik Polisi Ne İşe Yarar

Trafik Polisi Ne İşe Yarar

Trafik Polisi Ne İşe Yarar lütfen bu konuda da bilgi verin kızlar arkadaşalr bacılar
  5. Trafik Polisi Nerelerde Bulunur ?

Trafik Polisi Nerelerde Bulunur ?

Trafik Polisi Nerde Olur Trafik Polisi Nerelerde Bulunur Hepimizin bilmesi gereken bilgilerden trafik polisinin bulunduğu yerler konusunda hatırlatma yapmak istiyoruz sizlere melekler :) Trafik Polisinin Olduğu Yerler yayalar için güvenli geçiş yerlerinden birisidir.Trafik polisi trafiğin akışını sağlayarak yayaların güvenli bir şekilde karşıdan karşıya geçmelerini sağlamaktadır. Trafik...

Sayfayı Paylaş