gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

trafikte hangi araç geçiş önceliğine sahiptir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ehliyet sınavlarına hazırlanıyorum da, trafikte geçiş önceliği araçlar için nasıldır yazarmısınız ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Trafikte Geçiş üstünlüğüne sahip araçlar; Cankurtaran (Ambulans)
    İtfaiye
    Polis (Jandarma)
    Trafik Polisi (Jandarma Trafik)
    Yol Kurtarma Araçları
    Sivil Savunma Araçları
    Koruyan ve Korunan Araçlar görevli olmaları ve sesli-ışıklı cihazlarını birlikte kullanmak şartı ile trafik yasaklama ve kısıtlamalarına tabi değildirler.

Dipnot;
    Bu araçların birbirleriye karşılaşması halinde geçiş üstünlüğü sırası yazıldığı gibidir. Bu araçların duyulur veya görülür işaretini alan sürücüler her durumda geçiş hakkını vermek zorundadırlar. Sarı renkli tepe lambası olan hiçbir aracın geçiş üstünlüğü yoktur. Bu tepe lambasının kullanılmasındaki amaç, bu taşıtların kendilerini belli etmeleri, yolu kullanan sürücülerin dikkatli olmaları içindir.

trafikte hangi araç geçiş önceliğine sahiptir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öncelik Hangisinde ?

Öncelik Hangisinde ?

cevapları alalım :D
  2. Hangi Bacak Tipine Sahipsiniz?

Hangi Bacak Tipine Sahipsiniz?

bacaklarda sarkma diz içi yağlanması bacaklarda yağlanma diz yağlanması dizde yağlanma Kızlar 4 çeşit bacak tipi varmış...Siz hangisine sahipsiniz ve bacak tipinize göre bacaklarınızı sütun gibi bir hale getirmek için neler yapmanız gerek hepsi burada :tik: Ters armut bacak: Üst bacakta yağlanma vardır ve görünüm aşağı doğru incelerek devam eder. Yaşla birlikte diz kapağına doğru sarkmalar...
  3. Trafik Araç Sorgulama 2012

Trafik Araç Sorgulama 2012

Trafik Araç Sorgulama 2012 sorgulmak istiyorum nasıl ve nerden sorgulatacağım:S
  4. Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı arkadaşlar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, arabam yeni :)
  5. Melekler makyaj yaparken öncelik hangi makyaj ürünündür

Melekler makyaj yaparken öncelik hangi makyaj ürünündür

MAKYAJ VE BİZ BENCE BİR BÜTÜNÜZ. BANA KATILANLARI ŞİMDİDEN GÖREBİLİYORUMM HERŞEYDE OLDUĞU GİBİ MAKYAJ YAPMANINDA ADIM ADIM KURALARI VAR ÖNCELİK SIRASI VARDIR.İLK ÖNCELİK HANGİ ÜRÜNÜNDÜR.BELKİ YANLIŞ BİLİYORUZ BELKİ DOĞRU BİLİYORUZ PAYLAŞALIM GÖRELİM;

Sayfayı Paylaş