gebe
  1. cerelsu

cerelsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

trafikte ilk günler

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında cerelsu tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar ben trafige 2 gündür eşimle çıkmaya başladım.ama çok heyecanlıyım eşim bırak dese bırakıcam.aranızda bunları yaşayıpta ustalaşanlar varmı.bende bir gün trafikte rahat rahat araba kullanabilecekmiyim.

trafikte ilk günler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliğin İlk Günleri

Evliliğin İlk Günleri

evlilikte ilk günler evliliğin ilk günleri evlilik günler evliligin günleri evliligin gunleri Evlilik yaşanması gereken bir heyecandır ve hayatınızın ikinci bölümüdür. Tek başınıza yaşadığınız hayatı artık eşinizle devam ettireceksiniz. 8216;Eş8217; kelimesine hiç dikkat ettimiş miydiniz ? Sözlük anlamı 8216;birbirinin aynı olan veya birbirine çok benzeyen iki şeyden her biri, benzeri8217;...
  2. Okulun İlk Günlerinde Çocuklarınızı Cesaretlendirin...

Okulun İlk Günlerinde Çocuklarınızı Cesaretlendirin...

Okulların ilk günü, özellikle birinci sınıfa başlayan çocuklar için ürkütücü bir süreçtir. Anadolu Sağlık Merkezi’nden Uzman Psikolog Aslıhan Kurt, çocuğun okula alışması sürecinde anne ve babaya düşen görevleri anlattı... Çocuklarımızın sosyalleşmeye başladıkları ilk yer, şüphesiz ailedir. İkinci durak ve en önemli basamak da okul hayatıdır. Konu 1. sınıf olunca bu, kimi çocuklar için iple...
  3. Sezen Aksu - İlk Gün Gibi

Sezen Aksu - İlk Gün Gibi

Gitsen de olur söylemem Söylemem tek bir kelime Ağlarım yaşlarsa akar Damla damla yüreğime Gitsen de olur söylemem Söylemem tek bir kelime Ağlarım yaşlarsa akar Damla damla yüreğime Kim severdi seni benim gibi böyle Kim tapardı sana Tanrı gibi öyle Kim seni kendinden iyi tanırdı Elini vicdanına koy da söyle Kim severdi seni benim gibi böyle Kim tapardı sana Tanrı gibi öyle Kim seni...
  4. ilk günler bebeğinize sarı giydirmeyin!

ilk günler bebeğinize sarı giydirmeyin!

Yeni doğan bebeklerde sarılığa neden olan kandaki "bilirubin" maddesinin normalin üstüne çıkması, beyinde kalıcı hasara neden olabiliyor. Türkiye’de yeni doğan bebeklerin yaklaşık yüzde 60’ında, her 10 bebeğin ise 6’sında yeni doğan sarılığı görülüyor. Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı Hastalıkları Uzmanı Dr. Fahrettin Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni...
  5. İlk trafik ışıkları

İlk trafik ışıkları

ilk trafik ışıkları 1923’ te Gervett A. Morgan, elektrikli trafik ışıklarını geliştirdi. Üzerinde “dur” ve “geç” yazan trafik işaret kolları, ilk kez 1868’ de kullanılmıştır. Sonraları gaz lambasıyla çalışan renkli trafik ışıkları kamu kullanımına sunuldu. İçindeki gaz lambası vasıtasıyla trafiği düzenleyen bu sistem, o tarihlerde gaz lambalarından birinin patlaması sonucu bir polisin ölmesine...

Sayfayı Paylaş